2016 Avonsofa Mobilya Salon Takımları ve Fiyatları

Salon Takımları

Hayatınızın büyük çoğunluğunu geçirdiğiniz evinize renk ve rahatlık katmak için tasarlanmış olan birbirinden şık, modern salon takımları hem rahatınıza hemde zevkinize hitap edecektir. Salon takımlarımız yerden yüksekliği, renkli kişilikleri ve zevkli görünümleriyle gönlünüze taht kurmak için tasarlandılar.

Avonsofa Koltuk Takımı Modelleri 2016 birbirinden göz alıcı modelleri ile bu yıla damgasını vurmasını bekliyoruz. Yalnız koltuk takımları üzerine değil diğer mobilyalar üzerine de çok iddialılar. Sizlerde yakın zaman da mobilyalarınızı yenilemek veya değiştirmek istiyorsanız Avonsofa Oturma Grubu Modellerine bakmadan almamanızı tavsiye ederiz. Benim şahsi görüşüm reklam yapmaya bu şekilde devam ederler ise çok değil bir kaç seneye kadar Türkiye’nin en gözde firmalarının başında yer alırlar, zaten ürünleri de çok kaliteliler. Biz sizler için 2016 Avonsofa Koltuk Takımı Modellerinden oluşan bir galeri hazırladık. Sizlerde bu galeriyi gezerek ne demek istediğimizi ve harika ürünleri görebilirsiniz.

(Bu yazı ziyaretçilerimizi bilgilendirme amaçlı yazılmış olup, yazının yayınlandığı tarihten sonra fiyatlarda değişiklik olmuş olabilir. Güncel fiyat bilgileri için Avonsofa Mobilya Mağazalarını aramanızı tavsiye ederiz.)

 

avonsofa-sofia-koltuk-takimi

SOFİA SALON TAKIMI

Sofia salon takımı bir adet üçlü koltuk, bir adet ikili koltuk ve bir adet berjer ile eviniz için şık bir kombinasyondur. Sofia salon takımımızın kasa ve iskeleti kuru kayın kereste ve kontrplaktan yapılmıştır. Modern ve farklı renkleriyle evinize bambaşka bir hava katacaktır.

Salon takımımızda kullandığımız sünger özel 35 HR Sünger’dir. Bu sünger sayesinde esneklik ve destek katsayısının yüksek olması nedeniyle konforu fazlasıyla hissedebilirsiniz. Süngerin destek katsayısının yüksek olması nedeniyle üzerine bindiği yük arttıkça süngerin gösterdiği dirençte artarak çökme yapmaya engel olacaktır.

 

avonsofa-acelya-koltuk-takimi

AÇELYA KOLTUK TAKIMI

 

avonsofa-colorado-koltuk-takimi

COLORADO KOLTUK TAKIMI

 

avonsofa-elit-koltuk-takimi

ELİT KOLTUK TAKIMI

 

avonsofa-hayal-koltuk-takimi

HAYAL KOLTUK TAKIMI

 

avonsofa-lexus-koltuk-takimi

LEXUS KOLTUK TAKIMI

 

avonsofa-magic-koltuk-takimi

MAGİC KOLTUK TAKIMI

 

avonsofa-paris-koltuk-takimi

PARİS KOLTUK TAKIMI

 

avonsofa-sahra-koltuk-takimi

SAHRA KOLTUK TAKIMI

 

avonsofa-storia-koltuk-takimi

STORİA KOLTUK TAKIMI

 

avonsofa-style-koltuk-takimi

STYLE KOLTUK TAKIMI

 

avonsofa-yaprak-koltuk-takimi

YAPRAK KOLTUK TAKIMI

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir