2016 Avonsofa Mobilya Ev Aksesuarları ve Fiyatları

Ev Aksesuarları

Avonsofa hayatınızı renklendirmek için özenle seçtiği ev aksesuarları, evinizin renklerine renk katacaktır. Sihirli aynalar, birbirinden şık kitaplıklar ile evinizin ihtiyacına renk katın… Mobilya aksesuarları,  Avonsofa Mobilya kalitesiyle şimdi evinizde…

Avonsofa, mekansal çözüm odaklı değil, insan ve onun iş yaşamına uyum sağlayan ürünleri hedef kitlesine sunar. İnsanın ihtiyaç duyacağı şeyleri önceden belirleyip bununla birlikte rahatı ve şıklığı sunmasıyla da farklılaşır. Bu yüzdendir ki, onu vakit geçirdiğiniz her yere götürmek istersiniz. Kendimize ait konfor (rahatlık, ergonomi, kendini iyi hissetme, aidiyet, özlemler, kavuşmalar..) ile kendine özel farklılığı ortaya koyacak yaratıcı çözümlerle birlikte ürünleri sunar. Avonsofa Mobilya bir koltuk, mobilya aksesuar markası değildir. Evi yada yaşanılan mekanı kendine özgüleyen, sıklığı hedefleyerek mekansal çözümleri yaratan sıra dışı bir markadır. Bu hissi yakalayan bir koltuk, masa, yatak olabileceği gibi, bir köşe, bir ışık kaynağı, hatta lezzetli bir içecek de olabilir.

(Bu yazı ziyaretçilerimizi bilgilendirme amaçlı yazılmış olup, yazının yayınlandığı tarihten sonra fiyatlarda değişiklik olmuş olabilir. Güncel fiyat bilgileri için Avonsofa Mobilya Mağazalarını aramanızı tavsiye ederiz.)

 

kucuk-sihirli-ayna

 

KÜÇÜK SİHİRLİ AYNA

Sihirli Ayna (küçük boy) ile hem aksesuarlarınızı saklayabilir hemde aynanızın çok şık olmasını sağlayabilirsiniz.

 

buyuk-sihirli-ayna

 

BÜYÜK SİHİRLİ AYNA

Sihirli Ayna (büyük boy) ile hem aksesuarlarınızı saklayabilir hemde aynanızın çok şık olmasını sağlayabilirsiniz.

 

aristo-kitaplik

 

ARİSTO KİTAPLIK

Aristo kitaplık ladin ağacından özel olarak tasarlanmış farklı ve modern tasarımıyla evinizde çok dikkat çekecektir. Sadece standart bir kitaplık istemeyen eğlenceli ve modern çizgisi ile evinize renk katacaktır.

 

step-kitaplik

 

STEP KİTAPLIK

Step kitaplık özel olarak tasarlanmış farklı ve modern tasarımıyla evinizde çok dikkat çekecektir. Sadece standart bir kitaplık istemeyen eğlenceli ve modern çizgisi ile evinize renk katacaktır.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir