EVDEMOB

Yeni Çıkan Mutfak Dolabı Modelleri

Ev dekorasyonunda kullandığımız tüm ürünlerin her gün yeni bir modeli, her gün yeni farklı bir tasarımı ortaya çıkıyor. Koltuklardan mutfak dolaplarına, halılardan perdelere kadar her şeyin bir üst modelinin çıkması an meselesi. Bu yazımızda yeni çıkan mutfak dolabı modelleri ile bu dolapların özeliklerini inceleyeceğiz. Mutfak dolapları mutfaklarımızın hem dekorasyonunu hem de kullanım özelliklerini doğrudan etkileyen, belki de bir ev için en önemli eşyalardan bir tanesidir. Şık ve fonksiyonel tasarımları ile hayatı kolaylaştırabilen ya da zorlaştırabilen bir eşyadır kendisi. Bakalım yeni mutfak dolaplarının eskilerden ne farkı varmış? Bizim hayatımıza ne gibi kolaylıklar getirmiş.

Ankastre mutfak modelleri son zamanların en ilgi gören, kullananların da en fazla memnun kaldığı mutfak modellerinden bir tanesidir. Bunu dolap olarak söylemiyoruz çünkü ankastre mutfak dediğimizde işin içine bir çok malzeme giriyor. Mutfak dolaplarının yanında ankastre mutfak eşyaları da bu takımın içerisinde. Yeni çıkan mutfak dolabı modelleri çoğunlukla ankastre mutfaklar için uygun ve hatta uyumlu desek çok daha mantıklı olur. Parlak materyeller ön plana alınan bu mutfak dolaplarına akrilik diyoruz. Akrilik mutfak dolapları çizilmez olup çok kolay temizlendiği için günümüz modern evlerinde en çok tercih edilen mutfak dolaplarıdır. Parlak metalik renklerdeki yeni mutfaklar kullanışlı, uzun ömürlü, kiri belli etmeyen ve kolayca temizlenen mutfak dolaplarından oluşuyor. Ayrıca yeni nesil mutfak dolaplarının en önemli bir diğer özelliği ise ağırlıklı olarak akıllı depolama alanları sağlaması. Yani en kuytu köşeleri bile kullanılabilir hale getiren mutfak dolabı tasarımları son zamanların trendleri. Küçük ve dar mutfakları olduğundan çok daha büyük bir yermiş gibi kullanışlı hale getirebilen bu mutfakları isterseniz büyük boyutlardaki mutfaklarda da kullanabilirsiniz.

Ada tezgahlı mutfaklar ya da ada mutfaklar olarak adlandırılan yeni nesil mutfak dolapları da son zamanların ilgi odaklarından. Üstelik bu yeni çıkan mutfak dolabı modellerini çok değişik renk tonlarında da bulabilirsiniz. Galerimizde en değişik tasarım örneklerini bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Mutfak Dekorasyonu Renk Kombinasyonu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Benzer Konular

Beyaz Amerikan Mutfak Dekorasyonu Örnekleri

Beyaz Amerikan Mutfak Dekorasyonu Örnekleri

Mutfak, hem dekorasyonu ile hem de içerisindeki mobilyaları ile evin en kullanışlı olması gereken alanıdır....

Mutfak Asma Tavan Modelleri

Mutfak Asma Tavan Modelleri

Mutfaklarınıza değişik bir hava katmak ister misiniz? Renkli, havalı, modern aynı zamanda da yaratıcı bir...

Mutfak Tezgah Üstü Dekorasyon Örnekleri

Mutfak Tezgah Üstü Dekorasyon Örnekleri

Şeytan ayrıntıda gizlidir diye bir söz vardır, önemsemediğimiz detayların her konuda hayatmızda ne kadar önemli...

Mor Mutfak Dolapları Modelleri

Mor Mutfak Dolapları Modelleri

Kıyafet seçimi yaparken önce modeline mi yoksa rengine bakarız? Bize rengi çekici geldiyse mi onu...

Mutfak Dolabı Renk Seçimi

Mutfak Dolabı Renk Seçimi

Evlerin en ilgi çekici kısımlarından biri mutfaklardır. Mutfaklar, günün her saatinde herkes tarafından kullanılan, evin...

Yorum Yazın
Yukarı
Devamını oku:
Bohem Tarzı Dekorasyon Örnekleri 4
Bohem Tarzı Dekorasyon Örnekleri

Evleriniz de düzenden sıkılmış olabilirsiniz. Kendinize yeni bir tarz, yeni bir dekorasyon şekli aramakta olabilirsiniz. Fakat kararsızlık sizin için zor...

Kapat