EVDEMOB

Sitemizde Yazar Olmak İstermisiniz?

sitemiz_yazari_olmak_ister_misinizEVDEMOB – Mobilya ve ev dekorasyonu sitesi güncel düzeyde en aktif ve en rağbet gören dekorasyon blogları arasında yer alıyor. Ev dekorasyonu haberleri, dekorasyon örnekleri, dekorasyon tüyoları, mobilya sektörü ve güncel mobilya modelleri gibi zengin konu yelpazesi ile EVDEMOB web sitesi binlerce takipçisine ulaşıyor.

Mobilya ve Dekorasyon konusunda bilgi birikiminiz varsa ve faydalı paylaşımlarda bulunmak, tabi aynı zamanda kendiniz adına iyi bir şeyler yapmak istiyorsanız EVDEMOB web sitesinin kapıları herkese açık.

Sitemizde yazar olabilirsiniz.

Yazar olmanızın size kazandırdıkları neler ?

  • Öncelikle yazar olarak geniş bir kitleye hitap etmiş,  sesinizi her gün binlerce kişiye duyurmuş olursunuz.
  • Farklı bir deneyim yaşamış olur yazılarınız hakkında tepkileri görmüş olursunuz.
  • Sitemizde 30 yazınız yayınlandığında acemi yazarlık rütbesini geçip, ustalığa adım atmış olur ve ücretli yazar kadromuza geçebilirsiniz.

 

Yazarların dikkat edeceği hususlar neler ?

Özellikle gönderilen yazılarda yazım yanlışlarına dikkat etmeleri ve yazılarının özgün olmasına, başka yerlerden alınma, kopyala yapıştır olmamasına önem göstermeleri gerekmektedir. Tarafımıza gönderilen tüm yazılar özgünlük kontrolünden geçirilerek, başka bir sitede yayınlanmamış ise sitemizde yayınlanacaktır.

 

Yazarken bunlara dikkat edin !

  • Yazdığınız yazı sizi yansıtacaktır bu sebeple özgün olun ve karakterinizi yansıtın.
  • Siteye ve içeriğine uygun yazı oluşturun.
  • Yazdığınız yazıyı sosyal sayfalarınızda duyurun bu şekilde aktif paylaşımlarınız size ekstra okuyucu kazandıracaktır.

 

ÖNEMLİ NOTLAR

Sitemizde yayınlanacak ilk 30 yazınız sonrasında bizden eviniz için sürpriz dekorasyon ürünleri kazanacaksınız ve ücretli yazar kadromuza dahil olma hakkı kazanacaksınız.

Gönderilecek yazılar Word belgesi olarak hazırlanıp, mail içine eklenti olarak eklenerek gönderilmelidir. Yazılar mail içine direk yazılarak gönderilmemelidir.

Eğer yazılarınıza uygun resim göndermek isterseniz, konuyla alakalı istediğiniz kadar resmi eklenti olarak gönderebilirsiniz.

Gönderen kişi ismini veya yazar adı olarak kullanılacak nickini, yaşını ve yaşadığı şehri yazı sonunda veya mail içinde belirtmelidir. Belirtilmeden gönderilen yazılar kesinlikle yayımlanmayacaktır.

Yazılarınızı info@evdemob.com mail adresine bekliyoruz…

Ayrıca bize www.facebook.com/mobilyamodeller facebook sayfamızdanda ulaşabilirsiniz…

 

yazarlik

Yukarı