EVDEMOB

Modeko 25. İzmir Mobilya Fuarı Başlıyor

Türkiye’nin en kapsamlı mobilya ve dekorasyon fuarı MODEKO “Mobilya, Dekorasyon, Ev ve Büro Mobilyaları Fuarı” sizler için 25. kez kapılarını açıyor.

Türkiye’nin önde gelen firmalarının yer aldığı MODEKO, yerli ve yabancı binlerce ziyaretçisi ile bir araya gelmeniz için sizlere 5 profesyonel iş günü sunmaktadır.

187 firmanın katılımıyla 2013 yılında düzenlenen fuarı, Libya, Irak, İsrail, Filistin, Mısır, Ürdün, Lübnan, Tunus, Sudan, BAE, Yemen, Umman, Katar, Azerbeycan, Yunanistan, KKTC, Bangladeş, Pakistan, Romanya, Norveç, Kamerun, Almanya, Fransa ve ABD başta olmak üzere 24 ülkeden yerli ve yabancı toplam 26.312 profesyonel ziyaretçi gezmiştir.

26 Şubat – 2 Mart 2014 tarihleri arasında İzmir Kültürpark Fuar alanındaki buluşmada siz de yerinizi alın, rahat edin.

yertarih

25. MOBİLYA DEKORASYON EV ve OFİS MOBİLYALARI FUARI
TARİH : 26 ŞUBAT – 2 MART 2014
YER : İZMİR ULUSLARARASI FUAR ALANI
1/A-1/B, 2, 3, 4 NO’LU SERGİ SALONLARI
ZİYARET SAATLERİ: 11:00 – 20:00

urun

 • Modern ve klasik mobilyalar
 • Eskitme ve modüler mobilyalar
 • Masa, Sandalye, kanepe ve koltuklar
 • Bebek ve genç odaları
 • Yatak ve yatak setleri
 • Ofis mobilyaları
 • Mutfak mobilyası
 • Bahçe Mobilyaları
 • Ev dekorasyonu ve aksesuarları
 • Aydınlatma ekipmanları
 • Sektörel yayınlar

 

Modeko Online Davetiye İçin Lütfen Tıklayınız

 

MODEKO_Brosur_VektorelTürkiye’nin en kapsamlı Mobilya Dekorasyon Fuarı MODEKO 2014 İzmir’de başlıyor. 26 Şubat’ta 25. kez açılacak olan MODEKO, İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda verimli beş iş günü fırsatı sunacak. Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele yerli üreticinin üretim ve pazarlama gücünü fuarda ortaya koyacağını söyledi.

Yerli ve yabancı mobilya sektör profesyonellerinin büyük ilgi gösterdiği MODEKO İzmir Mobilya Fuarı için geri sayım başladı. İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda kurulan birbirinden özel standarda sergilenecek ürünler hala gizemini koruyor. Mobilya firmaları yılların bilgi birikimiyle oluşturduğu özel ekipleriyle yeni tasarımlarını ürüne dönüştürdü. Rekabetin yaşanacağı fuar alanında hangi ürünlerin hangi fiyatlarla görücüye sunulacağı sır gibi saklanıyor. Mobilya, dekorasyon, ev ve büro mobilyalarındaki son trendlerin sergileneceği MODEKO 2014 İzmir Mobilya Fuarı’nda beş gün süreyle sektörün nabzı atacak.

200’ÜN ÜZERİNDE FİRMA

25. kez İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda açılacak MODEKO 2014 25. İzmir Mobilya Fuarı’nda 200’ün üzerinde firma ve marka ürün ve hizmetlerini sergileyecek. 25 bin metrekarelik fuar alanın tamamının kullanılacağı organizasyonda modern ve klasik mobilyalar, eskitme ve modüler mobilyalar, masa, sandalye, kanepe ve koltuklar, Bebek ve genç odaları, Yatak ve yatak setleri, ofis mobilyaları, mutfak mobilyası, bahçe mobilyaları, ev dekorasyonu ve aksesuarları ile aydınlatma ekipmanları sergilenecek. İşlevselliğiyle öne çıkan, özgün tasarım fikirleriyle hayat bulan mobilyaların geniş yer bulacağı standlarda, fonksiyonellik, konfor, kalite, renk, detay, boyut ve farklı uygulamalarıyla mobilyalar göz kamaştıracak.

“YENİ İŞ FIRSATLARI”

Çeyrek asırdır düzenledikleri organizasyon ile çok sayıda katılımcı firmanın Türkiyeve dünyanın dört bir yanında ticaret yaptıklarına dikkat çeken Efor Fuarcılık Genel Müdürü Nuray Eyigele, 25.si gerçekleşecek fuarda katılımcı ve ziyaretçilerine yeni iş fırsatlarının sunulacağını vurguladı. Eyigele, “Sektör temsilcilerimizle yaptığımız sıkı işbirliği ile firmaların ihtiyaçlarını tam karşılayan organizasyonlara başarıyla imza attık. 25. yılını kutlayacağımız MODEKO İzmir Mobilya Fuarı, yine katılımcılarını ve ziyaretçilerini memnun edecek. Yerli mobilya üreticilerimizin hak ettiği yere ulaşmaları amacıyla başladığımız fuar çıkış amacıyla örtüşen hedeflere yürüyor. Özellikle ekonomik buhranların yaşandığı dönemlerde önemini artıran organizasyonumuz adeta ekonomik krizlere reçete yazılan bir merkeze dönüşüyor. Mobilyacılarımızın vizyon ve vitrin yeri olan fuarımıza Türkiye’den seçtiğimiz iller ve belirlediğimiz 20 hedef ülkeden alım heyetlerinin katılımlarını sağlamak için çalışmalarımızı titizlikle gerçekleştirdik. İzmir Uluslararası Fuar Alanı’ndaki organizasyonumuzda 1/A – 1/B – 2 ve 3 No’lu sergi salonlarında fabrikasyon ev mobilyaları ve VIP Hol dediğimiz 4 No’lu sergi salonunda ise tasarım ağırlıklı klasik ve avangart mobilyalar sergilenecek” dedi.

30 BİN PROFESYONEL

Geçtiğimiz yıl düzenlenen fuarı, LibyaIrakİsrailFilistinMısırÜrdün,LübnanTunusSudanBaeYemen, Umman, Katar, Azerbeycan, Yunanistan,KKTCBangladeşPakistanRomanyaNorveçKamerunAlmanyaFransave ABD başta olmak üzere 24 ülkeden yerli ve yabancı yaklaşık 27 bin profesyonel ziyaret etmişti. MODEKO 2014 25. İzmir Mobilya Fuarı’nı 30 bin profesyonelin ziyaret etmesi bekleniyor. Sektör profesyonelleri önceki yıllarda düğün sezonunun hemen öncesinde düzenlenen fuar tarihinin Şubat ayına öncelenmesinin yararlı olduğunu düşünüyor. Düzenleme tarihinin üç ay önceye çekilmesin sipariş alımlarını ve üretim planlamalarını olumlu yönde etkilediği vurgulanıyor. MODEKO 2014 25. İzmir Mobilya Fuarı 26 Şubat – 2 Mart 2014 tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Alanı’nda düzenlenecek. Organizasyon 11: 00 – 20: 00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Bir önceki yazımız olan 2016 İstikbal Mobilya Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Benzer Konular

Kir Göstermeyen Koltuk Renkleri

Kir Göstermeyen Koltuk Renkleri

Ev dekorasyonunun en önemli mobilyaları tabiki koltuklar. Oturma odalarının, salonların, mutfakların, yatak odalarının ve hatta...

Doğal Mutfak Dekorasyonu Fikirleri

Doğal Mutfak Dekorasyonu Fikirleri

Mutfaklar, doğanın bize sunduğu en güzel yiyecekleri hazırladığımız temel ihtiyaçların en önemlisi olan beslenme ihtiyacının...

Dar ve Uzun Salonlar İçin Dekorasyon Önerileri

Dar ve Uzun Salonlar İçin Dekorasyon Önerileri

Insanlık tarihindeki mimari yapılara baktığımızda net bir şekilde bir plan ve sistem görürüz. En eski...

İstikbal Mobilya Modelleri ve Fiyatları

İstikbal Mobilya Modelleri ve Fiyatları

Her evin vazgeçilmezleri olan mobilyalar İstikbal mobilya sayesinde farklı modeller ile karşınıza geliyor. Sizde farklı...

2016 İstikbal Mobilya Modelleri

2016 İstikbal Mobilya Modelleri

Evlenecekseniz yada evinizi yenilemeyi düşünüyorsanız yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak 2016 istikbal mobilya modellerini görmenizi tavsiye ediyoruz....

Yazıya Yapılan Yorumlar

 1. Volkan Koparan dedi ki:

  Modeko 2014 25. İzmir Mobilya Fuarı kapsamında Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) ve Efor Fuarcılık…

Yorum Yazın
Yukarı
Devamını oku:
Ahşap Banyo Dolabı Modelleri

Banyo dolaplarının ev sahipleri için hayat kurtarıcı işlevselliğe sahip olduğu bilinmektedir. İşlevinin yanı sıra görseli ve tasarımlarının da önem taşıdığını...

Kapat