EVDEMOB

Marshal İç Cephe Renk Kartelası

Odalarımızı dekore ederken en çok zorlandığımız konulardan bir tanesi de duvar boyası renkleri konusudur. Bu renk tonları tam olarak mobilyaların tonunda mı olmalı yoksa zıt mı olmalı, modern ve trend renkleri mi seçmek gerekir yoksa hiç risk almadan klasik renk tonlarından mı devam etmek gerekir. Bu yılın marshall iç cephe renk kartelası üzerinden kullanımı en uygun renkler ile en modern renkleri bir araya getiriyoruz. Aklınızdan geçmekte olan tüm soruların cevabını bulabileceğiniz bu yazımızda size boya badana konusunda çok işinize yarayacak önemli bilgileri de veriyoruz. Duvar renkleri, bir kez boyandıktan sonra bir daha boyanmaz durumunda olmadığı için karar verilmesi daha kolaydır. Isterseniz tüm evinizin duvar renklerini evin tamamını boyadıktan bir ay sonra değiştirebilirsiniz. Bu size yüksek bir maliyetle gelir ancak imkansız değildiir veya bir koltuk takımı bir yatak odası takımı almaktan daha kolaydır. Bu yüzden de evlerimizde yeni fikirlere açık olmak için risk almanın hiç bir kötü yanı yoktur. Modern, trend, değişik ve tarz renk tonlarını belki aşama aşama da olsa denemekte fayda vardır.

Marshall iç cephe renk kartelası bize bu yılın en gözde renginin değişik tonlarını sunuyor. Kısa bir süre öncesine kadar ev dekorasyonlarımızın yanından geçme ihtimali bile olmayan bu renk tonu tabiki gri! Gri renginin açık, koyu, çok açık, çok koyu gibi aklınıza gelebilecek tüm tonlarını artık hemen hemen bütün boya kartelalarında görmek mümkün. Kiminde daha az renk tonu ile kiminde daha çok ton ile yer alsa da gri rengi evlerimizin en popüler renk tonlarından bir tanesi. Hardal sarısı, turkuaz rengi gibi canlı ve güçlü renkler ile mükemmel bir kombin potansiyeline sahip olması da tabiki bu açıdan oldukça etkili. Abartısız hemen hemen her yerde karşımıza çıkmaya başlayan bu renk tonunu tek başına veya diğer renkler ile birlikte duvarlarımızda görüyoruz.

En son marshall iç cephe renk kartelası, bu yılın trend renklerinden büyük bir seçki ile hazırlanmıştı. Tabi yılların vazgeçilmez renkleri de bu kartelada yerini aldı.

Kategori: Genel

Benzer Konular

Hastane Odası Süsleme Nasıl Yapılır?

Hastane Odası Süsleme Nasıl Yapılır?

Hayatın bazı dönüm noktaları vardır, nişanlanmak evlenmek veya çocuk sahibi olmak gibi. Bu günler diğer...

En Güzel Villa Modelleri Örnekleri

En Güzel Villa Modelleri Örnekleri

Villa tipi evler eskisine nazaran çok daha fazla tercih edilen, şehir içinde olsun şehir dışında...

Nişan Bohçası Süsleme Modelleri

Nişan Bohçası Süsleme Modelleri

Gelir bahar ayları,başlar düğün nişan zamanları. Kış ayları demek hem gelinler için hem de damatlar...

İç Cephe Boya Renkleri

İç Cephe Boya Renkleri

Eski evinizi boyamak ve ona yepyeni bir görünüm mü kazandırmak istiyorsunuz. Sevdikleriniz ile yaşadığınız yaşam...

Emzirme Koltuğu Modelleri

Emzirme Koltuğu Modelleri

Her gün yeni bir tasarıma, her gün yeni bir trende her gün farklı bir alışkanlık...

Yorum Yazın
Yukarı
Devamını oku:
Yeni Desenli Berjer Modelleri

Berjerler son yıllarda hayatımıza girmiş olmasına rağmen rahatlığı ve şık duruşuyla dekorasyonda oldukça sağlam yer edinmişlerdir. Gerek salon takımımızda, gerek...

Kapat