EVDEMOB

Madame Coco Dekoratif Ürünler

Evlerimizi kişiliğe büründürme işi mobilya kullanımlarından ziyade aksesuar kullanımları ile sağlanır. Herhangi birinin evindeki mobilyaların tıpa tıp aynısını kendi evimizde kullansak bile çok başka bir hava yaratmak istiyorsak yapmamız gereken tek şey yeni ve farklı aksesuarlar kullanmaktır. Ülkemizin gurur kaynağı, yerli markalarından biri olan Madame Coco dekoratif ürünler konusunda çığır açmış durumda. Kendine özel tarzı, klasik ile moderni mükemmel bir şekilde harmanlayan tasarımları, çizgisini asla bozmayan renk tonları ve ekonomik fiyatları ile çok kısa bir zaman içerisinde herkesin gönlünü kazanmış durumda. Madame coco ev tekstili ürünleri ile yakaladığı kalite standardını dekoratif ürünleri ile de devam ettiriyor. Yenilenen bir evi veya yeni alanın bir evi, eski ve klasik bir tarzdaki odayı, kısacası aklınıza gelebilecek her yeri kendi tarzını doğrultusunda en şık dekoratif ürünler ile bezeyebilirsiniz.

Modern zamanların modern aksesuarları daha mesafeli tasarımlardan oluşuyor. Eskiden klasik tasarımların sıcak olmadığından, mesafeli olduğundan şikayet edilirdi. Şimdi ise modern akseuar tasarımları tüm mesafesine, tüm ciddiliğine rağmen direk kabul görmüş bir durumda. Belki de bu yüzden yeniden klasik tarza, klasik üsluba ciddi bir dönüş söz konusudur. Madame coco dekoratif ürünleri bize aşırıya kaçmadan nasıl klasik olunuru tanımlıyor. Zevklerimiz ne olursa olsun evlerimizi eşsiz kılan dekorasyon ürünleri ile farklı bir bakış açısı yakalamamıza sağlıyor. Bazı dekorasyon ürünleri sadece dekoratif olurken bazıları hem dekoratif hem de işlevsel olabiliyor. Özellikle mutfakta kullandığımız aksesuarların dekoratif ve işlevsel olması oldukça önemli hale gelir. Az yeri olan, küçük alanları verimli kullanması gereken kişiler ev dekorasyonlarında bu tarz fonksiyonel ürünleri daha çok seçer.

Dekoratif ürünleri kategorilendirmeye kalksak içinden çıkamayız. Oturma odaları için ayrı salonlar için ayrı, mutfaklar ve yatak odaları için ayrı akseuarlar vardır. Banyolar ile antreler için bile daha ayrı dekoratif ürün tasarımları ortaya çıkmaya başlamıştır. Madame coco dekoratif ürünleri ile her odaya kendine has bir hava veren, ama genelde evin tamamına yansıtılan bir harmoni kolaylıkla yakalanabilir. Ürün gamını ve kullanım tarzlarını galerimizde görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Bu Senenin Moda Eşyası Örgü Puflar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kategori: Aksesuarlar

Benzer Konular

Tepe Home Salon Aksesuarları

Tepe Home Salon Aksesuarları

Evin genel tarzına uyacak, renk ve tarz bakımından aykırı durmayacak aksesuarlar bulmak o kadar da...

Dekoratif Salon Setleri

Dekoratif Salon Setleri

Dekorasyon konusunda en sık karşılaştığımız problem aksesuar seçimi. Her odanın kendine has bir mobilya tarzı...

Dekoratif Salon Aksesuarları

Dekoratif Salon Aksesuarları

Bir salonun genel görünümü ile atmosferini tabiki kocaman parçaları olan mobilyalar ile mobilya setleri belirler....

Kullanışlı Ev Süsleri Nelerdir?

Kullanışlı Ev Süsleri Nelerdir?

Tarihi kaynaklara göre ilk insanlar ağaç kovuklarında yaşadı. Sonra iklim değişiklikleri ve aşırı yağmurlar onları...

Modern Salon Aksesuarları

Modern Salon Aksesuarları

Evlerimize uygulayacağımız dekorasyon adımları odasına göre değişir. Odasında göre değişim hem tasarım açısından, hem de...

Yorum Yazın
Yukarı
Devamını oku:
En Lüks Salon Dekorasyonu Örnekleri

Lüks kavramı kişiden kişiye, kültürden kültüre değişen bir kavramdır. Bazılarına göre merkezi bir evde oturmak biraz yüksek bir kira vermek...

Kapat