EVDEMOB

Kullanışlı Mutfak Dolabı Modelleri ile Dekorasyon Fikirleri

İki tarz mutfak dekorasyonu vardır temelde, klasik mutfak dekorasyonları ve modern, yaratıcı mutfak dekorasyonları. Eğer siz var olanı korumayı sevenlerden, ne olursa olsun yeniliklere açık olmayanlardansanız size ahşap kahverengi mutfak dolapları ve mermer tezgahlarla mutluluk diliyoruz. Bu yazımız kendine özgü bir mutfak tasarlamak isteyen ancak bir türlü nereden başlayacağını bilemeyenler için. En kullanışlı mutfak dolabı modelleri ile dekorasyon fikirleri size hem fonksiyonel, hem şık hem de modern bir mutfak oluşturma imkanı verir. Sevdikleriniz ile uzun uzun yemekler hazırlayabileceğiniz, sevdiğiniz yemekleri yapabileceğiniz, aynı şekilde konuklarınız ile harika akşam yemekleri yiyebileceğiniz konforlu bir mutfak ortamı sağlar. Modern mutfak dekorasyonlarında şıklık ve estetik oldukça ön planda olsa da, asıl olan fonksiyonelliktir. Küçük mutfakta yer kaplamadan tüm ihityaçları karşılayabilen mutfak dolapları kullanışlıdır. Aynı şekilde küçük mutfakta yer kaplamadan oldukça kullanışlı bir durum sağlayan masalar fonksiyoneldir. Şimdi bu fonksiyonel mobilyalar ile nasıl dekorasyon yapabilirz.

Ada mutfak modelleri modern tasarımların bize sunduğu en güzel yeni nesil dekorasyonlardan bir tanesidir. Kocaman evlerin kocaman mutfakları için tasarlanmış gibi görünseler de aslında orta büyüklükteki mutfaklarda da oldukça kolay kullanımı mümkündür. Ada mutfakların çift tezgah imkanı bize mutfakta hem daha rahat yemek hazırlama imkanı sunar, hem de bu alternatif tezgah altında veya üstünde, bazen hem altında hem üstünde dolap imkanı verir. Normal bir mutfak dolabı tasarımında mutfağın ortasına dolap yerleştirmeniz imkansızdır. Ada mutfaklar ile bu orta alanı da oldukça verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu mutfak tasarımlarında tezgahın altını dolap olarak kullanırken aynı zamanda tezgahın üstünü mutfak masası gibi de kullanabilirsiniz.

Mutfaktaki en önemli unsurlardan biri olan lavabonun yerleşimi sizin mutfak dolapları yerleşiminizi doğal olarak dekorasyonunuzu etkiler. Mutfak içersinde eğer pencere varsa ve bu pencereyi mutfak dolapları arasına alabiliyorsanız kesinlikle lavabo yerleşimini de bu mutfak dolaplarının arasına almalısınız. Şık ve kullanışlı mutfak fikirleri için galerimizden daha fazla örnek, daha fazla fikir alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Akıllı Mutfak Çözümleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Benzer Konular

Beyaz Amerikan Mutfak Dekorasyonu Örnekleri

Beyaz Amerikan Mutfak Dekorasyonu Örnekleri

Mutfak, hem dekorasyonu ile hem de içerisindeki mobilyaları ile evin en kullanışlı olması gereken alanıdır....

Mutfak Asma Tavan Modelleri

Mutfak Asma Tavan Modelleri

Mutfaklarınıza değişik bir hava katmak ister misiniz? Renkli, havalı, modern aynı zamanda da yaratıcı bir...

Mutfak Tezgah Üstü Dekorasyon Örnekleri

Mutfak Tezgah Üstü Dekorasyon Örnekleri

Şeytan ayrıntıda gizlidir diye bir söz vardır, önemsemediğimiz detayların her konuda hayatmızda ne kadar önemli...

Mor Mutfak Dolapları Modelleri

Mor Mutfak Dolapları Modelleri

Kıyafet seçimi yaparken önce modeline mi yoksa rengine bakarız? Bize rengi çekici geldiyse mi onu...

Mutfak Dolabı Renk Seçimi

Mutfak Dolabı Renk Seçimi

Evlerin en ilgi çekici kısımlarından biri mutfaklardır. Mutfaklar, günün her saatinde herkes tarafından kullanılan, evin...

Yorum Yazın
Yukarı
Devamını oku:
Gri Ev Dekorasyon Fikirleri

Renklerin dili vardır derler, bu yüzden sarı gül ayrılık kırmızı gül aşk, beyaz gül saf sevgi anlamına gelir. Tüm çiçeklerin...

Kapat