EVDEMOB

Küçük Mutfak Dekorasyonu

Hepimizin ev hayatında gündelik olarak en çok girip çıktığımız kullandığımız mekanlar dan birisinin mutfak olduğunu hepimiz tahmin edersiniz ki biliriz. İşte gündelik hayatımızda en çok kullandığımız yer olan mutfağın bizim için önemi oldukça büyüktür ve gerek ailecek yenilen yemekler olsun gerekse misafirlerimiz olduğunda, misafirlerimize karşı güzel görünmek isteriz bu yüzden de mutfak dekorasyonu oldukça önemlidir. Fakat tabi ki herkesin mutfağı çok büyük, ferah, geniş değildir. Haliyle küçük mutfaklarda gerek mutfak eşyalarımız olsun gerekse kendimizin kullandığı mutfak masası vs. düzenini ayarlamak oldukça önemli ve bir o kadar titizlik isteyen zor bir iştir. İşte böyle küçük mutfak dekorasyonu yapmamız gereken mutfaklarda düzen ve uyumluluk son derece önemlidir.

Küçük mutfak dekorasyonu herkesin başarabileceği bir iş değildir fakat bir takım şeyleri göz önünde bulundurup dikkat ederek sizlerde mutfaklarınızı küçük olmasına rağmen o çerçeveye sığacak şekilde portrenizi kendiniz yapabilirsiniz. Bunun için gerekli olan en temel şeyler öncelikle kafanızda yapacağınız portreyi canlandırmak sonra o portre için uygun olan renkleri zihninizde kullanarak küçük mutfak dekorasyonunu oluşturabilirsiniz. Hangi renk hangi renkle uyumludur ya da hangi tarz mobilyalar hangi küçük eşyalarla ya da küçük detaylarla daha uyum içinde olur bunları kendinizde bulabilirsiniz ya da çevrenizden de tavsiyeler alabilirsiniz tabi ki. Eşyalar nasıl olacak, nereye konulursa daha iyi olacak, oturma düzeni nasıl sağlanır bu tip sorularınız için önce yapacağınız çerçeveye geniş bir açıdan bakmak ve doğru eşyaları doğru yere koymayı sağlamanız lazım, eğer bunu başarabilirseniz kendi küçük mutfak dekorasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Günümüzde hep genelde küçük mutfaklı evler yaygın olduğu için üretilen mobilyalar ya da eşyalar da küçülmüştür sizlerde bu geniş eşya seçenekleri arasından beğendiklerinizi alabilir ve dekorasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

 

Küçük Mutfak Dekorasyonu 1

Küçük Mutfak Dekorasyonu 2

Küçük Mutfak Dekorasyonu 3

Küçük Mutfak Dekorasyonu 4

Küçük Mutfak Dekorasyonu 5

Küçük Mutfak Dekorasyonu 6

Küçük Mutfak Dekorasyonu 7

Küçük Mutfak Dekorasyonu 8

Küçük Mutfak Dekorasyonu 9

Küçük Mutfak Dekorasyonu 10

 


Bir önceki yazımız olan 2016 Cardin Mobilya Mutfak Köşe Takımları ve Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Benzer Konular

Modern Mutfak İç Dekorasyon Örnekleri

Modern Mutfak İç Dekorasyon Örnekleri

Yeni bir ev alıyorsunuz mutfağı her ayrıntısını düşünerek siz tasarlamak istiyorsunuz, ya da eski evinizin...

İkea Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri

İkea Beyaz Mutfak Dolabı Modelleri

Kapısından girdiği anda içini ferahlatan bir görünüme sahip mutfak, kim istemez! Bir mutfağın temiz olması,...

Yeni Çıkan Mutfak Dolabı Modelleri

Yeni Çıkan Mutfak Dolabı Modelleri

Ev dekorasyonunda kullandığımız tüm ürünlerin her gün yeni bir modeli, her gün yeni farklı bir...

Mutfak Dekorasyonu Renk Kombinasyonu

Mutfak Dekorasyonu Renk Kombinasyonu

Hayatımıza canlılık katan en önemli unsurlardan bir tanesi renklerdir. Kıyafetlerimiz ile saçlarımız ile, evlerimizdeki mobilyalarımız...

Gri Mutfak Dolabı Modelleri

Gri Mutfak Dolabı Modelleri

Mutfak dolabı renkleri mutfak dekorasyonunu tarz ve işleyiş bakımından direk etkileyen en önemli özelliklerdir. Tarz...

Yorum Yazın
Yukarı
Devamını oku:
2014 Trend Mutfak Perde Modelleri

Mutfak perde modelleri ve çeşitleri ile sizlere bu konudaki seçim yapmanızda kolaylık sağlayacak bazı maddeler paylaşmak istiyoruz. Özellikle hanımlar perde seçimlerinde...

Kapat