EVDEMOB

Kelebek Mutfak Modelleri

Geleneksel tasarımların modern çizgiler ile buluştuğu mobilyalar en sevilen mobilya tarzlarıdır. Bu tarz mobilyaları yabancı mobilya markalarının koleksiyonlarında da sık sık görüyoruz. Geleneksel modern çizgilerin ülkemizdeki en iyi temsilcisi olan kelebek mobilya bu yıla damgasını vuran bir mutfak koleksiyonuna imza atıyor. Hangimiz o klasik kelebek mobilya reklamlarını hatırlamayız ki. O güzel melodisi ile evin her yerini dolaşan kelebekler gelir mutfakta veya oturma odasında durur. Bizim bugünkü yazımızda o kelebek mutfakta duruyor. Çünkü biz bugün kelebek mutfak modelleri yeni sezon koelksiyonlarını inceliyoruz. Renk bakımından, tasarım özellikleri bakımından, kullanılan malzemeler bakımından hatta ve hatta mutfağınızın fiziksel uyumu bakımından. Hazır mutfaklar sizin seçtiğiniz gibi getirip direk evde yerleştirilen mutfaklardır ancak yine de sorun çıktığı noktalar olabilir. Sonrasında sorun yaşamamak için dekorasyonu son haline getirmeden gerekli çalışmaları yapmak lazım.

Ağaç kullanılarak yapılan modeller mutfaklarda demode bir hava yarattığı için yavaş yavaş terk edilmişti. Kelebek mutfak modelleri ağaç materyalini kendi doğasına özgü bir şekilde rekli ve sade olarak kullandı. Bu yılın mutfaklarında ağacın en doğal halini mutfak dolaplarında, mutfak yardımcı mobilyalarında görüyoruz. Ağacın damarlı yapısının mermerin damarlı yapısı ile uyum halinde olduğu mutfaklar retro bir görünüm sergiliyor. Açık kahverengi mutfak dolapları tamamen demode kabul ediliyor. Açık renk tonları yerine kahverenginin siyaha yakın tonları ile kendi tatlı koyu kahverengi tonları çok daha sevilen renklerden.

Amerikan mutfak modelleri de denilen açık mutfak tasarımları hala ilgi gören mutfak türlerinden bir tanesi. Yeni yapılan küçük evlerde çok  kullanışlı olan bu mutfakları salonlarınız ile tam bir uyum içinde yerleştirebilrsiniz. Kelebek mobilya mutfak modelleri açık mutfak tasarımı kullanmak zorunda olanlar için salon takımları ile mükemmel bir uyum yakalayan mutfak tasarımları da yapıyor. Galerimizde birbirinden çeşitli bu mutfak örneklerini görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İstikbal Mobilya Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kategori: Kelebek Mobilya

Benzer Konular

2015 Kelebek Mobilya Ürün Katalogları

2015 Kelebek Mobilya Ürün Katalogları

2015 kelebek mobilya ürün kataloğuna bakarsanız yılın en moda mobilyalarını en çok tercih edilen koltuk...

Kelebek Mobilya Modelleri ve Fiyatları

Kelebek Mobilya Modelleri ve Fiyatları

Mobilya sektörünün lideri pozisyonundaki Doğtaş Mobilya, Kelebek mobilyanın % 67 sini satın alarak, Türkiyedeki en...

Yorum Yazın
Yukarı
Devamını oku:
Stüdyo Daire Dekorasyon Fikirleri

Stüdyo Daireler İçin Dekorasyon Fikirleri Genel de tek başına yaşayan insanların tercihi olan tek odalı stüdyo daireler, doğru kombinasyonlar ile...

Kapat