EVDEMOB

Home Ofis Boya Renk Fikirleri 2016

Güzel ve tarzınızı yansıtan renklerde home ofis çalışma alanlarınızı daha şık ve ilham verici yapabilirsiniz.

Ev ofis için çalışma masası, sandalye, aydınlatma gibi dekorasyon işine girmeden önce, uygun ilham verici ve sizi canlandırcı bir boya rengi seçmek ile başlar. İşte home ofis için kullanabileceğiniz birkaç favori renkler vardır.

Mazisi temiz olarak başlayan modern bir ofis alanı oluşturun. Yaratıcılık geliştikçe çalışma alanlarınızda daha başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. İlham verici fotoğraf ve tablolar ile bembeyaz duvarlarınıza vurgu ekleyebilirsiniz. Beyaz boya rengi home ofis dekorasyonunda etkili ve şık bir boya rengidir.

Eğer yalın ve odaklanmanızı arttıracak bir home ofis istiyorsanız dikkatinizi dağıtmayacak çikolata duvar rengi gibi cesur bir renk doğru seçim olabilir. Bu şekilde mükemmel bir odak noktası oluşturabilirsiniz. Sofistike, doğrusal sanatsal, keskin masası ile eşleştirilmiş odayı aydınlatmak için renk kahverengi tonlarında boya seçebilirsiniz.

2016 Home ofis boya renk fikirleri

Günlük aktivitelerinizi yaptığınız çocuklarınız ile birlikte olacağınız eğlenceli bir görünüm isterseniz açık renkleri yatıştırıcı renk olarak seçip kombin için biraz açık mavi boya kullanabilirsiniz. Daha sonra ise doğal süslemeler ile beyaz bir şerit ekleyin. Duvar rengi boya ” Yumuşak gökyüzü ve beyaz” birlikte kullanın.

Daha yaratıcı kişiliklere, odaklı kalması için çevrelerindeki karışıklıkları doğru oranda ayarlamaları gerek. Birlikte bu yaratıcı enerjinin tümünü çekecek temel su yeşili renk eklemek, bu çalışma odalarını mükemmel hale getirecek.

Tüm beyaz çalışma alanı dikkat dağıtma oranı sıfırdır. İlginç bir lamba ve şık bir çalışma masası sade alana karakter katacak. Odanızı parlak beyaz renge boyayın.

Bir Fas tarzı home ofis için derin mürdüm rengi deneyin ve desenli halı ile daha şık bir görünüm yaratın.Ayrıca mürdüm duvarlar idaha davetkar ve geniş alan hissi sağlayabilirsiniz.

İlham verici home ofis için keskin siyah çerçeveler içinde ikonik siyah-beyaz fotoğraflardan oluşan bir koleksiyon eklemek ofisinizi inanılmaz şık hale getirir.

Ahşap mobilyalar ile eşleştirilmiş nötr duvarlar çalışma odasına güç hissi getirir. . Doğal ışık kaynağına kadar açık renkler, krem perdeler ile kullanılabilir.

Çalışma odasında pastel zeminler sanatsal ifadeler için mükemmel bir renk seçimi olabilir.

 

 


Bir önceki yazımız olan 2016 İstikbal Mobilya Ofis Sandalyeleri ve Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Benzer Konular

Modern Ofis Dekorasyon Fikirleri

Modern Ofis Dekorasyon Fikirleri

Bir ofis düşünün ki en sade ve minimal mobilyalar ile döşenmiş olsun. Yönetici odasından çalışan...

Ofis Malzemeleri Nelerdir?

Ofis Malzemeleri Nelerdir?

Hayatın bir parçası olarak hepimiz çalışıyoruz. Kimimiz bütün ve bütün hafta, kimi haftada bir kaç...

2016 İstikbal Mobilya Ofis Sandalyeleri ve Fiyatları

2016 İstikbal Mobilya Ofis Sandalyeleri ve Fiyatları

İstikbal Mobilya ofis sandalyeleri ofislere ayrı hava katacak niteliktedir. Özellikle de masa başında sürekli olarak...

Evinizi Ofise Çevirin

Evinizi Ofise Çevirin

Home office çalışanlar için tercih edilebilecek şık ofis çalışmaları ile karşınızdayız. İnternet teknolojisinin gelişmesi ile...

Çalışma Odası Dekorasyon Önerileri

Çalışma Odası Dekorasyon Önerileri

Çalışma odanız dikkatinizi dağıtacak her şeyden uzak tasarlanmış, huzurla çalışabileceğiniz, rahat mobilyaları olan, aydınlatması iyi...

Yorum Yazın
Yukarı
Devamını oku:
2015 Tv Ünitesi Modelleri

Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte günümüzde her şey bir adım daha ötede gitmeye başladı. Her gün farklı tasarımlar yeni şeyler ortaya...

Kapat