Mobilya ve Ev Dekorasyonu Trendleri

Hareketli Ranza Modelleri

Yatak modeli tercihlerinizi sizler de ranzalardan yana yapabilir ve daha işlevsel yapısı sayesinde kullanımı da kolay hale getirebilirsiniz. Hareketli ranza modelleri de işlevsel yapısı sayesinde daha fazla tercih ediliyor ve özellikle son dönemde genç odalarında daha fazla yer aldığını da görebiliyoruz. Fark yaratan bu ürün gruplarını yalnızca genç odalarında değil, farklı yaşam alanlarında da tercih edebilirsiniz. Bazı modellerin alt kısımda bulunan teker ve hareket sistemi ile birlikte dilediğiniz alana taşıyabiliyor ve kullanımı da daha kolay hale getirebiliyorsunuz. Sabitleme sistemi de mevcut ve tekerlekleri kilitlediğiniz anda sabitleyebiliyorsunuz. Genç odalarında çok daha fazla tercih ediyor ve bununla birlikte çocuk odaları için de en uygun tercihlerden bir tanesi olduğunu görebiliyoruz.

Klasik yatak modellerinden yavaş yavaş sıyrılıyoruz ve artık insanlar daha çağdaş ve daha kusursuz dekorasyon çalışmaları için de genellikle bu tür ürün gruplarını tercih ediyor. Hareketli ranza modellerinin sizlere ve yaşam alanlarınıza sunduğu en önemli ayrıcalıklardan bir tanesi kola yerleşim sunuyor olmasıdır. İstediğiniz alana kısa sürede taşıyabiliyorsunuz ve baza işlevi gören ürün gruplarını da tercih ederseniz daha işlevsel bir ürün karşınıza çıkıyor olacaktır. Ranza modelleri şeklinde bir arama yaparsanız eğer çok fazla hareketli ranza modelinin yer aldığını ve insanlar tarafından çok fazla tercih edildiğini sizler de görebilirsiniz. Çocuk odaları için de özel olarak tasarlanan ve iki çekirdek ailelerin en çok tercih ettiği modellerden bir tanesi olan hareketli ranza modelleri hakkında daha fazla bilgi almak ve en azından görseller üzerinden bu ranza modellerini daha detaylı bir şekilde incelemek isterseniz eğer editörlerimin hazırladığı galeriden yardım alabilir ve markaların sizler için piyasaya sürdüğü ranzalara daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.

 

hareketli-ranza-modelleri-1

 


Bir önceki yazımız olan 2016 İstikbal Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları başlıklı makalemizde 2016 İstikbal Mobilya Genç Odası Takımları, genç odaları modelleri ve genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Kategori: Genç Odaları

Benzer Konular

2016 İstikbal Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

2016 İstikbal Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Gençliğin tadı bu odalarda.   Dinamik bir tempoya ayak uydurabilecek tasarımlar, sıra dışı alternatifler, yenilik,...

2016 Kilim Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

2016 Kilim Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Kilim mobilya bu yıl gençleri çok sevindirecek gibi görünüyor. Artık gençlerin’de kendilerine özel alanları olması...

2016 Mondi Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

2016 Mondi Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Mondiyi iyi tanıyorsunuz özellikle son zamanlarda renklamları televizyonlarda sürekli dönüp kampanya haberleri ile sizlerin ilgisini...

2016 Weltew Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

2016 Weltew Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

En iyisi en yenisi sloganı ile hareket eden Weltew Mobilya şık ve konforlu mobilyaları ile...

2016 Enza Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

2016 Enza Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

2016 Enza mobilya genç odası tasarımlarında çizgileri aştı. Yeni senede de genç nesli unutmayarak her alanda olduğu...

Yukarı
Devamını oku:
varak-ayna-modelleri-9
Varak Ayna Modelleri

Evlerin en önemli aksesuarlarından olan aynalar son yıllarda çeşitlenen modelleri ile piyasalarda satışa sunulmaktadır. Aynaların evlerde doğru kullanıldığında çok şık...

Kapat