EVDEMOB

Genç Odalarını Daha Dinamik Hale Getirin

Genç odası dekorasyon çalışmalarında ne tür ürün gruplarını tercih etmeniz gerektiğini daha önceki makalelerimizde vermiştik ve dilerseniz bu odaların genel yapısı hakkında konuşalım ve çalışmaları daha detaylı bir şekilde ele alalım.

Genç odalarında yapacağınız çalışmalarda özellikle renk uyumu büyük bir önem taşıyor ve gençlere özel daha dinamik çalışmalar ile de bu alanların değerini belli oranda arttırabiliyorsunuz. Basit bir örnek verecek olursak, genç odaları tasarımlarına göz atarsanız eğer büyük markaların hiçbir şekilde koyu ton kullanmadıklarını sizler de görebilirsiniz. Koyu ton tercihleri yapılacak olsa bile uyumlu bir açık ton ile bütünleşmesi sağlanıyor. Bunun yanı sıra mobilya tercihleri de yine gençlere hitap edecek şekilde tercih ediliyor ve son dönemde en çok ilgi gören ürünlerden bir tanesi de puflar. Daha genç işi ve daha dinamik bir görüntüye sahip olan bu puflar sayesinde genç odaları daha keyifli bir hale gelecek ve daha dinamik bir görüntüye sahip olacaktır.

 

genc-odalarini-daha-dinamik-hale-getirin-1

 

Canlı renkler ile uyum sağlayacak mobilyalar tercih edildiğinde öyle zannediyorum ki çocuklarınız da bu alanlarda daha fazla vakit geçirmeyi tercih edecektir. Takım ürünler tercih ederek işleri biraz daha kolaylaştırabilirsiniz ve özellikle İstikbal, Kelebek ve Çilek gibi sektörün önde gelen markaları da daha çok bu tür ürünler ile hizmet veriyor. Takım ürünler sayesinde komplike bir tercih yapabiliyorsunuz ve kalabalık ürün grupları ile uğraşmak yerine tek bir tercih ile odaları doldurabiliyorsunuz.

 

genc-odalarini-daha-dinamik-hale-getirin-5

 

Az önce verdiğimiz markaların sitemizdeki kategorilerini ziyaret ederek sizler de genç odası takımlarını inceleme altına alabilir ve bu sayede dekorasyon çalışmaları için daha detaylı fikir sahibi de olabilirsiniz tabi bu aşamada karar ilk olarak gençlerin olacaktır, sizlerse katkı sağlamakla yetinebilirsiniz.

 

genc-odalarini-daha-dinamik-hale-getirin-9

 


Bir önceki yazımız olan 2016 İstikbal Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kategori: Genç Odaları

Benzer Konular

2016 İstikbal Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

2016 İstikbal Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Gençliğin tadı bu odalarda.   Dinamik bir tempoya ayak uydurabilecek tasarımlar, sıra dışı alternatifler, yenilik,...

2016 Kilim Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

2016 Kilim Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Kilim mobilya bu yıl gençleri çok sevindirecek gibi görünüyor. Artık gençlerin’de kendilerine özel alanları olması...

2016 Mondi Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

2016 Mondi Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Mondiyi iyi tanıyorsunuz özellikle son zamanlarda renklamları televizyonlarda sürekli dönüp kampanya haberleri ile sizlerin ilgisini...

2016 Weltew Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

2016 Weltew Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

En iyisi en yenisi sloganı ile hareket eden Weltew Mobilya şık ve konforlu mobilyaları ile...

2016 Enza Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

2016 Enza Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

2016 Enza mobilya genç odası tasarımlarında çizgileri aştı. Yeni senede de genç nesli unutmayarak her alanda olduğu...

Yorum Yazın
Yukarı
Devamını oku:
Genç Odası Dekorasyon Fikirleri

Ergenlikten gençliğe geçilen dönemde genelde gençler yalnız kalmaktan çok hoşlanırlar. Bu sebepten her genç kendine ait bir odası olsun ister....

Kapat