EVDEMOB

Evinizi Baştan Yaratmanızı Sağlayacak Tadilat Önerileri

Evinizde yenilik istiyorsanız bunun altında herhangi bir problem aramayın. Herkes evinde değişiklik yapmak ister çünkü bazen en ufak değişiklikler bile mutluluk verir, evin tüm havasını değiştirir. Ama illa büyük değişiklikler istiyorum, tadilatı göze alıyorum diyorsanız, ne istediğinizi tam olarak belirleyip, en iyisiyle çalışmanız gerekiyor. Sizin için buraya evinizi baştan aşağı değiştirecek bazı tadilat önerileri bırakıyoruz. Ayrıca bu tadilatların evinize değer katacağını da aklınızın bir köşesine not edebilirsiniz.

Aklınızda bir fikir bulunmuyor, hatta yapacağınız değişikliği bile bulmakta zorlanıyorsanız, Armut.com’da güvenebileceğiniz bir dolu iç mimar bulunuyor. Bir de onların fikrini alın, ne dersiniz?

Yerler

2016 yılı için dekoratörlerin ve iç mimarların birbirinden güzel trend önerileri bulunuyor. Fakat geometrik dekorasyon her yerde kendini göstermeye ve dikkati üzerinde toplamaya başladı bile. Evinizin yerlerinde zikzak veya üçgen desenli, siyah beyaz yer döşemeleri kullanarak büyük bir fark yaratabilirsiniz. Fakat elbette klasik parke döşemesi de evinizin baştan aşağı değişmesi için yeterli bir tadilat. Yer döşeme malzemeleri ve parke fiyatları çeşitlilik gösteriyor. Sahip olduğunuz bütçeyle en iyi yer döşemesini bulmanızı sağlayacak kişi ise yine çalışmak için tercih ettiğiniz iç mimardır.

Alan Yaratmanızı Sağlayacak Tadilatlar

Evinizde ne kadar alan olursa, değişiklik de o kadar gözle görülür olacaktır. Eğer mutfak ve salon bitişikse hemen Armut.com’a gelip o aradaki duvarı yıkacak ve son yılların trendi olan açık mutfağa kavuşturacak bir usta ile anlaşmayı sağlayın. Aynı şeyi bir cam balkon uygulaması ile salonunuzu daha geniş ve ferah bir hale getirmek için de yapabilirsiniz. Ustaları seçerken önceki kullanıcıların yorumlarını okuyarak, ustalar hakkında referans da elde edebilirsiniz.

Aydınlık ve Ferahlık

Evinizi baştan aşağı değiştirecek bir diğer etmen ise eve giren ışık ve bu ışığı sizin nasıl kullandığınızla alakalı. İlk olarak perde ve evdeki dekorasyonun değişimi aydınlık getirecektir. Örneğin salondaki oturma grubunuzu, ışıktan maksimum seviyede yararlanabilecek hale getirmek atabileceğiniz ilk adım. Daha sonra da ferahlığı sağlayacak olan duvar renklerini bulmalısınız. Asma tavan ve buraya gömülü küçük spot ışıklar da yine farklı bir aydınlatma konusunda size istediğinizi verebilir. Bu konuda size yardımcı olacak bir boya-badana ustası ile anlaşarak, doğru renkleri bulabilirsiniz.

Mobilyalar

Evinizi baştan aşağı değiştirmek için gidip yepyeni mobilyalar alabilirsiniz ama aslında buna hiç gerek yok. Basit bir koltuk döşeme değişimi ile yepyeni bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Eğer döşeme sizin için fazla geliyorsa yine çaresi var. Koltuklarınızı yıkatarak yeni bir koltuk görüntüsüne kavuşmalarını sağlayabilirsiniz. Koltuk yıkamak için profesyonel cihazlar kullanan yıkamacılarla iletişime geçerek, mükemmel bir değişim elde edebilirsiniz.

 

ARMUT-OCA16-011_Evinizi-Baştan-Yaratmanızı-Sağlayacak-Tadilat-Önerileri

Kategori: Genel

Benzer Konular

Hastane Odası Süsleme Nasıl Yapılır?

Hastane Odası Süsleme Nasıl Yapılır?

Hayatın bazı dönüm noktaları vardır, nişanlanmak evlenmek veya çocuk sahibi olmak gibi. Bu günler diğer...

En Güzel Villa Modelleri Örnekleri

En Güzel Villa Modelleri Örnekleri

Villa tipi evler eskisine nazaran çok daha fazla tercih edilen, şehir içinde olsun şehir dışında...

Nişan Bohçası Süsleme Modelleri

Nişan Bohçası Süsleme Modelleri

Gelir bahar ayları,başlar düğün nişan zamanları. Kış ayları demek hem gelinler için hem de damatlar...

İç Cephe Boya Renkleri

İç Cephe Boya Renkleri

Eski evinizi boyamak ve ona yepyeni bir görünüm mü kazandırmak istiyorsunuz. Sevdikleriniz ile yaşadığınız yaşam...

Emzirme Koltuğu Modelleri

Emzirme Koltuğu Modelleri

Her gün yeni bir tasarıma, her gün yeni bir trende her gün farklı bir alışkanlık...

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. konya tadilat dedi ki:

    Teşekkürler paylaşım için. Asma tavan ve gergi tavan uygulamaları ile dekorasyona farklı bir boyut kazandırmakta mümkün. Düşüncelerime göre tabi. 🙂

Yorum Yazın
Yukarı
Devamını oku:
Kalitenin Adresi İpek Mobilya

Ülkemizdeki mobilya sektörünün en köklü firmalarından olan İpek mobilya, 21 yıldır müşterilerine ilk günkü hizmet kalitesini veriyor. Mobilyaya dair aradığınız...

Kapat