EVDEMOB

Evinizi Baştan Yaratmanızı Sağlayacak Tadilat Önerileri

Evinizde yenilik istiyorsanız bunun altında herhangi bir problem aramayın. Herkes evinde değişiklik yapmak ister çünkü bazen en ufak değişiklikler bile mutluluk verir, evin tüm havasını değiştirir. Ama illa büyük değişiklikler istiyorum, tadilatı göze alıyorum diyorsanız, ne istediğinizi tam olarak belirleyip, en iyisiyle çalışmanız gerekiyor. Sizin için buraya evinizi baştan aşağı değiştirecek bazı tadilat önerileri bırakıyoruz. Ayrıca bu tadilatların evinize değer katacağını da aklınızın bir köşesine not edebilirsiniz.

Aklınızda bir fikir bulunmuyor, hatta yapacağınız değişikliği bile bulmakta zorlanıyorsanız, Armut.com’da güvenebileceğiniz bir dolu iç mimar bulunuyor. Bir de onların fikrini alın, ne dersiniz?

Yerler

2016 yılı için dekoratörlerin ve iç mimarların birbirinden güzel trend önerileri bulunuyor. Fakat geometrik dekorasyon her yerde kendini göstermeye ve dikkati üzerinde toplamaya başladı bile. Evinizin yerlerinde zikzak veya üçgen desenli, siyah beyaz yer döşemeleri kullanarak büyük bir fark yaratabilirsiniz. Fakat elbette klasik parke döşemesi de evinizin baştan aşağı değişmesi için yeterli bir tadilat. Yer döşeme malzemeleri ve parke fiyatları çeşitlilik gösteriyor. Sahip olduğunuz bütçeyle en iyi yer döşemesini bulmanızı sağlayacak kişi ise yine çalışmak için tercih ettiğiniz iç mimardır.

Alan Yaratmanızı Sağlayacak Tadilatlar

Evinizde ne kadar alan olursa, değişiklik de o kadar gözle görülür olacaktır. Eğer mutfak ve salon bitişikse hemen Armut.com’a gelip o aradaki duvarı yıkacak ve son yılların trendi olan açık mutfağa kavuşturacak bir usta ile anlaşmayı sağlayın. Aynı şeyi bir cam balkon uygulaması ile salonunuzu daha geniş ve ferah bir hale getirmek için de yapabilirsiniz. Ustaları seçerken önceki kullanıcıların yorumlarını okuyarak, ustalar hakkında referans da elde edebilirsiniz.

Aydınlık ve Ferahlık

Evinizi baştan aşağı değiştirecek bir diğer etmen ise eve giren ışık ve bu ışığı sizin nasıl kullandığınızla alakalı. İlk olarak perde ve evdeki dekorasyonun değişimi aydınlık getirecektir. Örneğin salondaki oturma grubunuzu, ışıktan maksimum seviyede yararlanabilecek hale getirmek atabileceğiniz ilk adım. Daha sonra da ferahlığı sağlayacak olan duvar renklerini bulmalısınız. Asma tavan ve buraya gömülü küçük spot ışıklar da yine farklı bir aydınlatma konusunda size istediğinizi verebilir. Bu konuda size yardımcı olacak bir boya-badana ustası ile anlaşarak, doğru renkleri bulabilirsiniz.

Mobilyalar

Evinizi baştan aşağı değiştirmek için gidip yepyeni mobilyalar alabilirsiniz ama aslında buna hiç gerek yok. Basit bir koltuk döşeme değişimi ile yepyeni bir görüntüye kavuşabilirsiniz. Eğer döşeme sizin için fazla geliyorsa yine çaresi var. Koltuklarınızı yıkatarak yeni bir koltuk görüntüsüne kavuşmalarını sağlayabilirsiniz. Koltuk yıkamak için profesyonel cihazlar kullanan yıkamacılarla iletişime geçerek, mükemmel bir değişim elde edebilirsiniz.

 

ARMUT-OCA16-011_Evinizi-Baştan-Yaratmanızı-Sağlayacak-Tadilat-Önerileri

Kategori: Genel

Benzer Konular

Marshal İç Cephe Renk Kartelası

Marshal İç Cephe Renk Kartelası

Odalarımızı dekore ederken en çok zorlandığımız konulardan bir tanesi de duvar boyası renkleri konusudur. Bu...

Kalorifer Peteği Kaplama Modelleri

Kalorifer Peteği Kaplama Modelleri

Tarihin en eski zamanlarından bu yana insanlar süsleme konusuna ilgi duymuşlardır. Ihityaçları olmasa da yani...

Kendinden Desenli Duvar Boyaları

Kendinden Desenli Duvar Boyaları

  Bazen evimizin hangi bölümü olursa olsun farklı alanlar oluşturmak isteriz. Bu farkı alanları hem...

Trend Polisan Elegans Boya Renkleri

Trend Polisan Elegans Boya Renkleri

Polisan boya markaları içerisinde kendine has renk tonlar sayesinde bir adım öne çıkmış bir boya...

Yılbaşı İçin Ev Süsleme Örnekleri

Yılbaşı İçin Ev Süsleme Örnekleri

Bazı günler vardır ki bu günler herkes için özeldir. Dini, inancı veya kültürü ne olursa...

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. konya tadilat dedi ki:

    Teşekkürler paylaşım için. Asma tavan ve gergi tavan uygulamaları ile dekorasyona farklı bir boyut kazandırmakta mümkün. Düşüncelerime göre tabi. 🙂

Yorum Yazın
Yukarı
Devamını oku:
Aksesuarlar ve Ev Dekorasyonu

İnsanların yaşadığı alan kendileri için büyük önem taşıyor. Kutu gibi ev bile olsa kendisine ait olan yerde daima mutlu alabilecek...

Kapat