EVDEMOB

En Güzel Müstakil Ev Modelleri

Insan elinde ne olmazsa onu istermiş, ne en imkansız ise ne ulaşılması zor ise insanlar ona ulaşmak istermiş. Günümüz modern teknolojisinde gelinen noktayı, uzaya gidebilen araçları ve başka gezegenlerde yaşama imkanı düşüncesini borçlu olduğumuz bu davranış bizi iyi yerlere götürdüğü gibi mutsuzluğa da götürebilir. Biz bu konuya nereden geldik, ev mimarisi ve dekorasyonu trendlerinin değişim konusundan geldik. Bir zamanlar, insanlar daha bu kadar kalabalık ve beraber yaşamazken herkesin kendine ait müstakil evi vardı. En güzel müstakil ev modelleri o zamanlardan bu zamanlara kalan tasarımların devamı desek hiç yanlış bir yorum yapmış olmayız. Tabiki zaman içerisinde gelişen ve değişen teknolojinin etkisinde ev mimarisinde de ciddi değişiklikler olmuştur. Bu ciddi değişiklikler görünüm açısıdan değil de daha çok teknik özellikler açısından daha çok belirgindir.

Müstakil ev modelleri genelde tek başına konumlanan, kendine ait bir bahçesi olan, iki katlı veya üç katlı olan dubleks ev modelleridir. Bu evlerin içerisinde tek katlı olanları da vardır. Genelde müstakil terimi tek başına olan yanında yöresinde ev olmayan ve çok katlı apartman dairesi olmayan anlamına gelir. En güzel müstakil ev modelleri içerisinde tek katlı evler de vardır. Son zamanlarda çok popüler olmaya başlayan ters dubleks müstakil evler de vardır. Normal dubleks yukarı doğru katları çıkan evlerdir. Ters dubleks ise alt katta bir daire daha olduğu zaman verilen isimdir. Ters dubleks daireler de son zamanlarda oldukça sık kullanılan daire tiplerinden bir tanesidir.

Hayatımızın büyük bir bölümü geçirdiğimiz evlerimizin içi kadar dışının tasarımı da bizim için önemlidir. Müstakil ev modelleri, bize sevdiğimiz içinde keyifle zaman geçirdiğimiz evlerimizin yanında bahçe imkanı da sunar. Müstakil evleri hem modern zamanların modern mimari tarzı ile süsleyebilirsiniz hem de eski klasik tarzda süsleyebilirsiniz. Galerimizde sizler için bir araya getirdiğimiz örnekler içerisinde hem yeni hem eski tarzda ev modellerini görebilirsiniz.

Kategori: Genel

Benzer Konular

Hastane Odası Süsleme Nasıl Yapılır?

Hastane Odası Süsleme Nasıl Yapılır?

Hayatın bazı dönüm noktaları vardır, nişanlanmak evlenmek veya çocuk sahibi olmak gibi. Bu günler diğer...

En Güzel Villa Modelleri Örnekleri

En Güzel Villa Modelleri Örnekleri

Villa tipi evler eskisine nazaran çok daha fazla tercih edilen, şehir içinde olsun şehir dışında...

Nişan Bohçası Süsleme Modelleri

Nişan Bohçası Süsleme Modelleri

Gelir bahar ayları,başlar düğün nişan zamanları. Kış ayları demek hem gelinler için hem de damatlar...

İç Cephe Boya Renkleri

İç Cephe Boya Renkleri

Eski evinizi boyamak ve ona yepyeni bir görünüm mü kazandırmak istiyorsunuz. Sevdikleriniz ile yaşadığınız yaşam...

Emzirme Koltuğu Modelleri

Emzirme Koltuğu Modelleri

Her gün yeni bir tasarıma, her gün yeni bir trende her gün farklı bir alışkanlık...

Yorum Yazın
Yukarı
Devamını oku:
Beyaz Köşe Takımı Modelleri

Özellikle yeni evlenen gençlerin evlerinde sıkça kullandığı bu kullanışlı ve rahat oturma takımları birçok ev hanımın da gözdesi yerden oldukça...

Kapat