Mobilya ve Ev Dekorasyonu Trendleri

Eğlenceli Çocuk Yatak Modelleri

Çocuklar için özel olarak üretimi yapılan ve genellikle de çizgi film karakterlerinin süslediği ranza ve yatak modelleri, son dönemde bir adım öne çıkmayı başarmış durumda. Dilerseniz sizler de çocuklarınız için daha özel tercihler yapabilir ve yatak seçimlerini de bu modellemelerden yana yapabilirsiniz. Erkek çocuklar için daha çok arabalı modeller tercih ediliyor ve markaların bu konuda biraz daha detaycı davrandıklarını görebiliyoruz. Görsel olarak çok şık ve eğlenceli bir tavra sahip ve anahtarına kadar her şey var. Kumanda sistemi ile birlikte aracı çalıştırabiliyor ve sesini duyabiliyorsunuz. Sıradan bir yatağa göre çok daha eğlenceli ve çok daha gösterişli modeller oluğunu belirtmekte fayda var ve fiyat bazında değerlendirildiğinde de bunu daha net bir şekilde anlayabiliyoruz.

 

eglenceli-cocuk-yatak-modelleri-2

 

Kız çocuklar için pembe renk biraz daha ön planda ve özellikle Barbie ile birlikte Hello Kitty modellemeleri çok daha fazla tercih ediliyor ve üretimde de bir adım önde olduklarını görebiliyoruz. Çok fazla alternatif var ve aslında bu biraz da çocukların uyku düzenini korumak adına yapılan çalışmalardır diyebiliriz. Sizler de çocuklarınız için daha yüksek bütçeler ayırdıysanız ve onların odalarını daha renkli bir hale getirmek istiyorsanız, yatak tercihlerinizi bu tür modellerden yana yapabilir ve onları da daha fazla mutlu edebilirsiniz. Erkek ve kız çocuklar için özel üretim yatak modellerini sizler için sitemize dahil ettik ve dilerseniz galeri bölümünden daha detaylı bir şekilde incelemelerinizi yapabilirsiniz. Bu yataklar sayesinde çocuklarınız uykuyu daha fazla sevecek ve yaşam alanlarında vakit geçirmekten daha büyük keyif alacaklardır. Dilerseniz bu yatakların sabitlendiği dubar bölümlerini de duvar kağıtları ile daha renkli hale getirebilir ve dekorasyon çalışmalarını bir tık öteye taşıyabilirsiniz.

 

eglenceli-cocuk-yatak-modelleri-1

 


Bir önceki yazımız olan 2016 İstikbal Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları başlıklı makalemizde 2016 İstikbal Mobilya Genç Odası Takımları, genç odaları modelleri ve genç odası takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Kategori: Genç Odaları

Benzer Konular

2016 İstikbal Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

2016 İstikbal Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Gençliğin tadı bu odalarda.   Dinamik bir tempoya ayak uydurabilecek tasarımlar, sıra dışı alternatifler, yenilik,...

2016 Kilim Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

2016 Kilim Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Kilim mobilya bu yıl gençleri çok sevindirecek gibi görünüyor. Artık gençlerin’de kendilerine özel alanları olması...

2016 Mondi Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

2016 Mondi Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Mondiyi iyi tanıyorsunuz özellikle son zamanlarda renklamları televizyonlarda sürekli dönüp kampanya haberleri ile sizlerin ilgisini...

2016 Weltew Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

2016 Weltew Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

En iyisi en yenisi sloganı ile hareket eden Weltew Mobilya şık ve konforlu mobilyaları ile...

2016 Enza Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

2016 Enza Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

2016 Enza mobilya genç odası tasarımlarında çizgileri aştı. Yeni senede de genç nesli unutmayarak her alanda olduğu...

Yukarı
Devamını oku:
country-yatak-odasi-takimi
2016 Odam Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatları

Odam Mobilya 50.000 m2 açık, 10.000 m2 kapalı alanıyla modern mobilya tesislerinde sizler için en iyisini üretiyor.1973'den bu yana, tutkuyla.....

Kapat