EVDEMOB

Eğlenceli Çocuk Yatak Modelleri

Çocuklar için özel olarak üretimi yapılan ve genellikle de çizgi film karakterlerinin süslediği ranza ve yatak modelleri, son dönemde bir adım öne çıkmayı başarmış durumda. Dilerseniz sizler de çocuklarınız için daha özel tercihler yapabilir ve yatak seçimlerini de bu modellemelerden yana yapabilirsiniz. Erkek çocuklar için daha çok arabalı modeller tercih ediliyor ve markaların bu konuda biraz daha detaycı davrandıklarını görebiliyoruz. Görsel olarak çok şık ve eğlenceli bir tavra sahip ve anahtarına kadar her şey var. Kumanda sistemi ile birlikte aracı çalıştırabiliyor ve sesini duyabiliyorsunuz. Sıradan bir yatağa göre çok daha eğlenceli ve çok daha gösterişli modeller oluğunu belirtmekte fayda var ve fiyat bazında değerlendirildiğinde de bunu daha net bir şekilde anlayabiliyoruz.

 

eglenceli-cocuk-yatak-modelleri-2

 

Kız çocuklar için pembe renk biraz daha ön planda ve özellikle Barbie ile birlikte Hello Kitty modellemeleri çok daha fazla tercih ediliyor ve üretimde de bir adım önde olduklarını görebiliyoruz. Çok fazla alternatif var ve aslında bu biraz da çocukların uyku düzenini korumak adına yapılan çalışmalardır diyebiliriz. Sizler de çocuklarınız için daha yüksek bütçeler ayırdıysanız ve onların odalarını daha renkli bir hale getirmek istiyorsanız, yatak tercihlerinizi bu tür modellerden yana yapabilir ve onları da daha fazla mutlu edebilirsiniz. Erkek ve kız çocuklar için özel üretim yatak modellerini sizler için sitemize dahil ettik ve dilerseniz galeri bölümünden daha detaylı bir şekilde incelemelerinizi yapabilirsiniz. Bu yataklar sayesinde çocuklarınız uykuyu daha fazla sevecek ve yaşam alanlarında vakit geçirmekten daha büyük keyif alacaklardır. Dilerseniz bu yatakların sabitlendiği dubar bölümlerini de duvar kağıtları ile daha renkli hale getirebilir ve dekorasyon çalışmalarını bir tık öteye taşıyabilirsiniz.

 

eglenceli-cocuk-yatak-modelleri-1

 


Bir önceki yazımız olan 2016 İstikbal Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kategori: Genç Odaları

Benzer Konular

Genç Kız Odası Perdeleri

Genç Kız Odası Perdeleri

Çok kısa bir süre öncesine kadar genç kız odaları veya genç erkek odaları diye bir...

Genç Odası Dekorasyon Örnekleri

Genç Odası Dekorasyon Örnekleri

Herkes özel bir yatak odasına sahip olmak ister, farklı ve orijinal. Tüm yetişkinler gibi gençler...

Genç Odası Duvar Renk Fikirleri

Genç Odası Duvar Renk Fikirleri

Renklerin fizikselve ruhsal etkilerinden önceki yazılarımızda bahsetmiştik. Fiziksel etkileri, ışığı yansıtması ortamı ferahlatması, renkli duvarların...

2016 İstikbal Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

2016 İstikbal Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Gençliğin tadı bu odalarda.   Dinamik bir tempoya ayak uydurabilecek tasarımlar, sıra dışı alternatifler, yenilik,...

2016 Kilim Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

2016 Kilim Mobilya Genç Odası Takımları ve Fiyatları

Kilim mobilya bu yıl gençleri çok sevindirecek gibi görünüyor. Artık gençlerin’de kendilerine özel alanları olması...

Yorum Yazın
Yukarı
Devamını oku:
Hardal Sarısı İle Dekorasyon Örnekleri

Yuvamızı, tüm gün çalışıp yorulduktan sonra kavuştuğumuz evimizi güzelleştirmek, daha kullanışlı aynı zamanda daha sıcak bir hale getirmek en çok...

Kapat