EVDEMOB

Balkon Dekorasyonunda Püf Noktalar

Yaz aylarında vakit geçirebileceğiniz ve bu anları daha keyifli hale getirebileceğiniz yaşam alanlarımızdan bir tanesi de balkonlarımızdır. Genellikle kış aylarında daha fazla rahat edebilmek ve yalıtım ile birlikte masrafları da en aza indirgeyebilmek adına genelimiz pimapen kaplama ile bunu uygulamaya geçiriyoruz ancak emin olun yaz ayları için hiç de doğru bir tercih değildir ve sürekli kapalı alana tıkılıp kaldığınız gündelik hayatınızı daha sıkıcı ve daha yorucu bir hale getirecek uygulamalardan bir tanesidir. Geniş bir balkona sahipseniz eğer, basit salıncak modelleri ile bu alanları daha işlevsel ve daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Pimapen tercihi yapmak yerine daha yazlık modellemeler çok uygun olacak ve en azından renkli bir balkon çalışmasını da sizinle buluşturacaktır.

Balkon dekorasyonunda en önemli püf noktalardan bir tanesi sadelik ve daha az üründür. Doğal bir yaşam alanı şeklinde dekore etmeniz de mümkündür ve süs çiçekleri ile birlikte dekorasyon saksılarını da yine bu alanlarda kullanarak sizle de fark yaratabilir ve bu alanları daha özel hale getirebilirsiniz. Şömine için biraz masraf yapmanız gerekiyor ancak plastik ya da yan sanayi modeller ile bu işi daha ucuza getirmeniz de mümkündür. Elbette bahsi geçen dekorasyon çalışmaları daha çok geniş balkonlarda uygulanabilecek çalışmalardan bir tanesidir ve dar alanlarda ne yazık ki etkili bir dekorasyon çalışması da söz konusu değildir. Balkonlarınızı dilerseniz iç kısımlara doğru genişletebilir ve daha büyük alanlar elde edebilirsiniz ancak bunun için uzun süreli bir inşaat çalışması da sizleri bekliyor olacaktır ve maddi anlamda da bir hayli masraflı çalışmalardır. Küçük dokunuşlar ve sade aksesuarlar ile dekorasyon çalışmalarını gerçekleştirmeniz tavsiye edilir ve sitemizde de bunun örneklerini görebilirsiniz.

 

balkon-dekorasyonunda-puf-noktalar-1

 


Bir önceki yazımız olan 2016 Bellona Salıncak ve Şemsiye Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Benzer Konular

Yazlık Bahçe Mobilyaları ve Kullanımı

Yazlık Bahçe Mobilyaları ve Kullanımı

Bahçeleri hem özelliklerine hem de dekorasyonlarına yazlık ve kışlık olarak temelde ikiye ayırabiliriz. Tasarım özelliklerine,...

2016 Bellona Salıncak ve Şemsiye Modelleri ve Fiyatları

2016 Bellona Salıncak ve Şemsiye Modelleri ve Fiyatları

Ayağınızı yerden kesecek Bellona Mobilya Salıncak ve Şemsiye Modelleri ile enerjik, canlı ve neşeli hissedeceksiniz....

2016 Bellona Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları

2016 Bellona Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları

Bahçeli bir ev veya geniş balkona sahip olanlar bahçe mobilyası almayı düşünüyorlarsa ilk uğraması gereken...

Bahçe Dekorasyonu Önerileri

Bahçe Dekorasyonu Önerileri

Bahçeniz ev deki ruhunuzun dışarıya yansıyan resmidir siz ne kadar enerjik ne kadar dingin ne...

Balkon Dekorasyonu

Balkon Dekorasyonu

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte balkonlardaki yerimizi de yavaş yavaş almaya başladık ancak bu alanlarda...

Yorum Yazın
Yukarı
Devamını oku:
2016 İstikbal Mobilya Tv Koltukları ve Fiyatları

Ülkemizin en önde gelen mobilya üreticileri arasında yer alan İstikbal Mobilya son derecede konforlu ve dünya standartlarında ürünlerini müşterilerinin beğenisine...

Kapat