EVDEMOB

Ayakkabı Dolabı Modelleri

Gün içerisinde ayakkabılarımız milyonlarca mikrobundan üstünden geçer ve gün bitip eve döndüğümüzde ayakkabılarımız, çoğu zaman taşıdığı mikrobun evin içerine girmesine neden olur. Tabii ki de devamında çeşitli hastalıklara yakalanma riskimiz de artar. Bu sebeple evimizde mutlaka mikropların dağılmasını önleyecek ve ayakkabılarımızın düzenli bir şekilde saklanmasına yardımcı olacak bir eşyaya ihtiyaç duyarız. Hele ki bayanların ayakkabı sayısı göz önünde bulundurulduğunda, ayakkabıların düzenli bir şekilde toplanacak bir yerin olmaması durumunda neler olabileceğini sizler de tahmin edebiliyorsunuzdur.

Ayakkabıları düzenlemek ve kirlerden uzak durmak içinse ayakkabı dolabı modelleri imal edilmiştir. Ayakkabılar, genelde kapının önünde ya da antre de bulunan ayakkabı dolaplarına yerleştirilir. Böylece ayakkabılar daha düzenli bir görünüme kavuşur ve kapının önü ayakkabı cehennemine dönmemiş olur. Ayakkabı dolabı modelleri incelendiğinde ise, eski tip, plastik, az ayakkabı alan ve açık olması sebebiyle ayakkabıların mikroplarını saklayamayan ayakkabılıklar yerine, kapalı, genelde mdf kullanılarak imal edilmiş, çekmeli dolapların olduğunu görebiliriz. Ayakkabı dolaplarında farklı tasarımlar bulunmaktadır. Bunların içerisinde en çok rağbet gören vestiyer modelleri ise, normal bir gardırop gibi görünen ancak içi açıldığında en az 20 rafı bulunan ve ayakkabı yerleştirmek için uygun boyutlarda kesilmiş raflara sahip olan dolaplardır. Oval kesimli ve ayakkabının içerisinde hafif eğimli durabileceği şekilde tasarlanmış olan ayakkabı dolabı modelleri de, insanların rahatlıkla kullanabileceği modeller arasında yer almaktadır.

Antre veya uygunsa giriş kapısının önüne konumlandırılabilecek olan ayakkabı dolabı modelleri hem ayakkabıların mikrobu içeriye taşımasına engel olmakta hem de ayakkabıların belli bir nizam çerçevesinde yerleştirilmesine olanak sağlamaktadır. Evinizin en uygun bölmesine yerleştireceğiniz ayakkabı dolapları, hayatınızı sandığınızdan çok daha fazla kolaylaştıracak ve düzen içinde yaşamanıza yardımcı olacaktır.

 

ayakkabi-dolabi-modelleri-1

ayakkabi-dolabi-modelleri-2

ayakkabi-dolabi-modelleri-3

ayakkabi-dolabi-modelleri-4

ayakkabi-dolabi-modelleri-5

ayakkabi-dolabi-modelleri-6

ayakkabi-dolabi-modelleri-7

ayakkabi-dolabi-modelleri-8

ayakkabi-dolabi-modelleri-9

ayakkabi-dolabi-modelleri-10

 


Bir önceki yazımız olan 2016 İstikbal Mobilya Portmanto Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kategori: Aksesuarlar

Benzer Konular

İkea Duvar Aynaları İle Dekorasyon Fikirleri

İkea Duvar Aynaları İle Dekorasyon Fikirleri

Evlerimizi güzelleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Duvarlarımızı ayrı, tavanlarımızı ayrı, odalarımızın zeminlerini ayrı dekore ediyoruz....

Tepe Home Salon Aksesuarları

Tepe Home Salon Aksesuarları

Evin genel tarzına uyacak, renk ve tarz bakımından aykırı durmayacak aksesuarlar bulmak o kadar da...

Dekoratif Salon Setleri

Dekoratif Salon Setleri

Dekorasyon konusunda en sık karşılaştığımız problem aksesuar seçimi. Her odanın kendine has bir mobilya tarzı...

Dekoratif Salon Aksesuarları

Dekoratif Salon Aksesuarları

Bir salonun genel görünümü ile atmosferini tabiki kocaman parçaları olan mobilyalar ile mobilya setleri belirler....

Kullanışlı Ev Süsleri Nelerdir?

Kullanışlı Ev Süsleri Nelerdir?

Tarihi kaynaklara göre ilk insanlar ağaç kovuklarında yaşadı. Sonra iklim değişiklikleri ve aşırı yağmurlar onları...

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. dilek dedi ki:

    Faydalı bilgiler var güzel bir paylaşım.

Yorum Yazın
Yukarı
Devamını oku:
Mobilya Dekorasyon Üzerine

Mobilya dekorasyon ülkemizde en gelişmiş sektörlerden bir tanesidir. Ülkemiz bünyesinden birçok marka çıkmış ve tüm dünyaya mobilya dekorasyon ile ilgili...

Kapat