EVDEMOB

Ayakkabı Dolabı Modelleri

Gün içerisinde ayakkabılarımız milyonlarca mikrobundan üstünden geçer ve gün bitip eve döndüğümüzde ayakkabılarımız, çoğu zaman taşıdığı mikrobun evin içerine girmesine neden olur. Tabii ki de devamında çeşitli hastalıklara yakalanma riskimiz de artar. Bu sebeple evimizde mutlaka mikropların dağılmasını önleyecek ve ayakkabılarımızın düzenli bir şekilde saklanmasına yardımcı olacak bir eşyaya ihtiyaç duyarız. Hele ki bayanların ayakkabı sayısı göz önünde bulundurulduğunda, ayakkabıların düzenli bir şekilde toplanacak bir yerin olmaması durumunda neler olabileceğini sizler de tahmin edebiliyorsunuzdur.

Ayakkabıları düzenlemek ve kirlerden uzak durmak içinse ayakkabı dolabı modelleri imal edilmiştir. Ayakkabılar, genelde kapının önünde ya da antre de bulunan ayakkabı dolaplarına yerleştirilir. Böylece ayakkabılar daha düzenli bir görünüme kavuşur ve kapının önü ayakkabı cehennemine dönmemiş olur. Ayakkabı dolabı modelleri incelendiğinde ise, eski tip, plastik, az ayakkabı alan ve açık olması sebebiyle ayakkabıların mikroplarını saklayamayan ayakkabılıklar yerine, kapalı, genelde mdf kullanılarak imal edilmiş, çekmeli dolapların olduğunu görebiliriz. Ayakkabı dolaplarında farklı tasarımlar bulunmaktadır. Bunların içerisinde en çok rağbet gören vestiyer modelleri ise, normal bir gardırop gibi görünen ancak içi açıldığında en az 20 rafı bulunan ve ayakkabı yerleştirmek için uygun boyutlarda kesilmiş raflara sahip olan dolaplardır. Oval kesimli ve ayakkabının içerisinde hafif eğimli durabileceği şekilde tasarlanmış olan ayakkabı dolabı modelleri de, insanların rahatlıkla kullanabileceği modeller arasında yer almaktadır.

Antre veya uygunsa giriş kapısının önüne konumlandırılabilecek olan ayakkabı dolabı modelleri hem ayakkabıların mikrobu içeriye taşımasına engel olmakta hem de ayakkabıların belli bir nizam çerçevesinde yerleştirilmesine olanak sağlamaktadır. Evinizin en uygun bölmesine yerleştireceğiniz ayakkabı dolapları, hayatınızı sandığınızdan çok daha fazla kolaylaştıracak ve düzen içinde yaşamanıza yardımcı olacaktır.

 

ayakkabi-dolabi-modelleri-1

ayakkabi-dolabi-modelleri-2

ayakkabi-dolabi-modelleri-3

ayakkabi-dolabi-modelleri-4

ayakkabi-dolabi-modelleri-5

ayakkabi-dolabi-modelleri-6

ayakkabi-dolabi-modelleri-7

ayakkabi-dolabi-modelleri-8

ayakkabi-dolabi-modelleri-9

ayakkabi-dolabi-modelleri-10

 


Bir önceki yazımız olan 2016 İstikbal Mobilya Portmanto Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kategori: Aksesuarlar

Benzer Konular

2016 İstikbal Mobilya Portmanto Modelleri ve Fiyatları

2016 İstikbal Mobilya Portmanto Modelleri ve Fiyatları

Şıklık ayrıntıda gizlidir.   Ayrıntıya önem veriyorsunuz. Sıradan değil size özel bir şey arıyorsunuz. Çok...

2016 İstikbal Mobilya Tv Koltukları ve Fiyatları

2016 İstikbal Mobilya Tv Koltukları ve Fiyatları

Ülkemizin en önde gelen mobilya üreticileri arasında yer alan İstikbal Mobilya son derecede konforlu ve...

2016 Kilim Mobilya Sehpa Modelleri ve Fiyatları

2016 Kilim Mobilya Sehpa Modelleri ve Fiyatları

Dekoratif aksesuarların yanı sıra vitrin, büfe, komodin, puf ve sehpa tasarımlarıyla da dikkat çeken Kilim...

2016 Mondi Mobilya Portmantolar ve Fiyatları

2016 Mondi Mobilya Portmantolar ve Fiyatları

Evimizi dekor ederken her şeyimizin tam olmasını ve mimariye uygun tasarlamayı düşünürüz. Kendimizce planlar çizeriz...

2016 Bellona Portmanto Modelleri ve Fiyatları

2016 Bellona Portmanto Modelleri ve Fiyatları

Web sitemizde en güncel en yeni Bellona portmanto modellerine ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Siz değerli okuyucularımız için...

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. dilek dedi ki:

    Faydalı bilgiler var güzel bir paylaşım.

Yorum Yazın
Yukarı
Devamını oku:
Stüdyo Daire Dekorasyonu

Stüdyo daireler bilindiği üzere metrekare değeri olarak küçük dairelerdir. Bu tarz evler genellikle öğrenciler veya bekar çalışanlar tarafından tercih edilirler. Stüdyo dairelerin...

Kapat