EVDEMOB

Altın Yaldızlı Koltuk Takımı Modelleri

Evimiz, bizim sığınma, korunma, barınma, ailemizle mutlu mesut yaşama yerimizdir. Evimizde huzur bulur, dinlenir, güzel vakit geçiririz. Bu güzel ortamın güzel bir şekilde zevke hitap edecek gibi döşenmesini hepimiz isteriz. Her insanın farklı zevki olabilir. Bu sebeple ev döşemelerinde farklı tasarımları, farklı kombinleri görürüz. Kimi insan daha yenilikçi tasarımlardan yanayken, kimisi tasarımda da eskitilmiş mobilyaları tercih eder. Günümüzde ev döşemesinde seçilen kombinlerde genelleme yapacak olursak, insanların birçoğunun eskitilmiş, klasik mobilyalardan hoşlandığı gerçeğine ulaşabiliriz.

Yaşam alanımızın en çok kullanılan bölümü ise oturma odası ve/veya salondur. Salonumuzu veya oturma odamızı güzelleştiren, dolgunluk getiren ve şıklık katan mobilya ise koltuk takımıdır. Koltuk takımları da farklı kombinlerle beğeniye sunulmuştur. Koltuk takımları arasında en çok tercih edilen modellerden birisi de altın yaldızlı koltuk takımı modelleridir. Bu tür modeller her ne kadar klasikleşmiş olsa da mobilya tasarımcıları bu tür modellere de yeni izler katmaktadırlar. Altın yaldızlı koltuk takımı modelleri genelde varak tarzı döşemeden hoşlananların tercih edebileceği modellerdir. Çünkü koltuk takımlarında altın yaldızlı işlemeler, kumaşlarında altın kaplamalı ve işlemeli renkler dikkati çekmektedir. Genelde altın yaldızlı koltuk takımı modellerinde ağaç ayrıntısı da bulunur. Kolluklar ya da koltukların bacakları, işlemeli çeşitli ağaç desenleri tercih edilerek hazırlanır. Bu desenler mobilyalara daha klasik ve daha şık bir görünüm kazandırmaktadır. Altın yaldızlı koltuk takımı modellerinde kullanılan kumaş rengi, nadiren de olsa farklılık gösterebilmektedir. Krem tonları ya da kestane tonları da varan desenini tamamlayan kumaş renkleridir.

Salonunuzu yani en çok zaman geçirdiğiniz ortamı düzenlerken, altın yaldızlı koltuk takımı modellerini de incelemeden geçmemenizi tavsiye ederiz. Eskitilmiş mobilyanın vazgeçilmez ayrıntısı varaklar, evinizi asil bir görünüme kavuşturabilir.

 

altin-yaldizli-koltuk-takimi-modelleri-1

altin-yaldizli-koltuk-takimi-modelleri-2

altin-yaldizli-koltuk-takimi-modelleri-3

altin-yaldizli-koltuk-takimi-modelleri-4

altin-yaldizli-koltuk-takimi-modelleri-5

 


Bir önceki yazımız olan 2016 İstikbal Mobilya Tv Koltukları ve Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Benzer Konular

Bej Rengi Koltuk Takımları

Bej Rengi Koltuk Takımları

Dekorasyon konusunda renk temalı seçimlerden bahsederken koltuk takımı renk seçiminden bahsetmeden olmaz. Gelmiş geçmiş tüm...

Vanessa Mobilya Koltuk Modelleri

Vanessa Mobilya Koltuk Modelleri

Ev dekorasyonu konusu kimileri için yaşam alanınında uygulanması gereken bazı kurallar iken kimileri için adeta...

En Güzel Chester Koltuk Renkleri ve Modelleri

En Güzel Chester Koltuk Renkleri ve Modelleri

Kelimenin orijinal hali chesterfield olsa da bizim dilimize okunduğu şekilde geçmiş ve bu şekilde kalmıştır....

Salon İçin Chester Koltuk Modelleri

Salon İçin Chester Koltuk Modelleri

Modası hiç geçmeyen, aksine zamanla daha da popülerleşen, bir ara ortadan kaybolan sonra bir anda...

Dinlenme Koltuğu Modelleri

Dinlenme Koltuğu Modelleri

Bütün günü eve gidip rahat pijamalarını giyip ayaklarınızı uzatıp dinlenme anının hayalini kurarak geçirenler, hiç...

Yorum Yazın
Yukarı
Devamını oku:
İç Dekorasyon İçin Tavsiyeler

Evinizde ufak dokunuşlar ile büyük değişiklikler yapmak elinizdedir. Odalarınızda ruhunuzu yansıtacak fikirler, sanat anlayışınızı aktaracak çalışmalar yapmak hem size hem...

Kapat