EVDEMOB

Aksesuarlar ve Ev Dekorasyonu

İnsanların yaşadığı alan kendileri için büyük önem taşıyor. Kutu gibi ev bile olsa kendisine ait olan yerde daima mutlu alabilecek olan kişiler için bu sebeplerle ev dekorasyonunun, mobilyalar ve aksesuarlar büyük önem taşıyor. Kişiler bu unsurlarla kendi özgürlük alanlarını yaratıyor ve çevrelerine karşı bir anlatma çabası içine giriyor. Bu yüzden her eşyanın ve rengin bir anlamının olduğunu söylemenin karışık bir konu olmadığı ise açıkça ortaya çıkıyor.

Aksesuarlar ile kendini anlatma çabasına giren insnalar hayatlarındaki eksiklikleri bir nebze olsun bu yöntemlerle gideriyorlar. Kimi renkler hareketi, kimi renkler huzuru temsil ediyor. Perdeler dahi bu kategoride sayılabilirken istemediği imkânlarda yaşayan insanlar bunlarla hayatlarını renklendirebiliyor. Kişilik testleri de çoğu zaman eşya ve renk seçimlerine göre yapılabiliyor. Herkesin küçük eşyalarla ve dekorasyon öğeleriyle hayatını renklendirmesi ise mümkün olan bir durum. Renkli mumlar, oyuncak bebekler, şamdanlar ya da balmumundan süsler ev içine yerleştirilerek en azından kendimize bir ait alan yaratmak çok fazla vakit almıyor. Birçok mağaza da hazır satın almak isteyenler için uygun fiyatlarla bu ürünleri sunuyor. Ancak hobi olarak bu işe başlamak isteyenler için internetteki ve dergilerdeki ilginç tarifleri atlamamak gerekiyor. Atık ürünlerden dekorasyon eşyaları yapan kişiler de artık fazlasıyla bulunuyor. Tabii ki hangi yöntemin seçileceği kişinin kendisine kalıyor.

Aksesuarlar farklı seçeneklerle farklı mağazalarda kullanıcılarını bekliyor. Artık seçenek bolluğu ve üretimin kolaylaşması da eskisine göre birçok eşyayı lüks olmaktan çıkarıyor. Bu da birçok kişiyi mutlu ediyor. Yaşam tarzını eşyalarıyla yansıtmak isteyenler soluğu bir dekorasyon mağazasında alınıyor. Dekorasyon yaptırmak isteyenlere de buralar büyük ölçüde yardımcı oluyor. Siz de ufak bir dokunuşla hayatınızı renklendirebilir ve kendinizi mutlu edebilirsiniz.

 

aksesuarlar-ve-ev-dekorasyonu-1

 

aksesuarlar-ve-ev-dekorasyonu-2

 

aksesuarlar-ve-ev-dekorasyonu-3

 

aksesuarlar-ve-ev-dekorasyonu-4

 

aksesuarlar-ve-ev-dekorasyonu-5

 

aksesuarlar-ve-ev-dekorasyonu-6

 

aksesuarlar-ve-ev-dekorasyonu-7

 

aksesuarlar-ve-ev-dekorasyonu-8

 

aksesuarlar-ve-ev-dekorasyonu-9

 

aksesuarlar-ve-ev-dekorasyonu-10

 


Bir önceki yazımız olan 2016 İstikbal Mobilya Portmanto Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kategori: Aksesuarlar

Benzer Konular

Tepe Home Salon Aksesuarları

Tepe Home Salon Aksesuarları

Evin genel tarzına uyacak, renk ve tarz bakımından aykırı durmayacak aksesuarlar bulmak o kadar da...

Dekoratif Salon Setleri

Dekoratif Salon Setleri

Dekorasyon konusunda en sık karşılaştığımız problem aksesuar seçimi. Her odanın kendine has bir mobilya tarzı...

Dekoratif Salon Aksesuarları

Dekoratif Salon Aksesuarları

Bir salonun genel görünümü ile atmosferini tabiki kocaman parçaları olan mobilyalar ile mobilya setleri belirler....

Kullanışlı Ev Süsleri Nelerdir?

Kullanışlı Ev Süsleri Nelerdir?

Tarihi kaynaklara göre ilk insanlar ağaç kovuklarında yaşadı. Sonra iklim değişiklikleri ve aşırı yağmurlar onları...

Modern Salon Aksesuarları

Modern Salon Aksesuarları

Evlerimize uygulayacağımız dekorasyon adımları odasına göre değişir. Odasında göre değişim hem tasarım açısından, hem de...

Yorum Yazın
Yukarı
Devamını oku:
Marshall Mum Işığı Rengi İle Dekorasyon Fikirleri

Evlerimiz bizi yansıtır,bizim kişiliğimizi hayal dünyamızı tarzımızı. Bunu iki şekilde yapar, renkleri ile mobilya modelleri ve tarzı ile. Bu yüzden...

Kapat