EVDEMOB

2015 Renkli ve Modern Perde Modelleri

Perdelerinizi ister camlarınızı tamamen örtmek için kullanın ister fon olarak kullanın evinizin diğer eşyalarına olan uyumu çok önemlidir. Renkli cıvıl cıvıl evinizi aydınlatan ve süsleyen perdeler bir evin makyajı demektir. Salonlarınızı, oturma odalarınızı, yemek odalarınız, çocuk odalarınız ve mutfaklarınızı süsleyen perdeler 2015 renkli ve modern perde modelleri ile çiçek açıyor.

Birbirinden hoş ve canlı modeller ile her eve neşe getirecek olan yeni sezon perdeler bayanlar tarafından ilgi ile karşılandı. Desen desen perdelerin boy göstereceği evlerde bahar rüzgârları esmekle beraber evler daha da aydınlanacak bu yıl.

Yeni sezonun en moda renklerinin sıklıkla kullanıldığı perdeler her zevke ayrı ayrı hitap edecek kadar çeşitli şekil ve desenlerle donatılmış ve en güzel süslemeler ile sahiplerini bekliyor.

Bu yılın en gözde perde modeli rustik modeller. Tabii ki son yılların trendi olan stor perde modelleri hala canlılığını koruyor ve desenlere her gün bir yenisi daha ekleniyor. Modern çizgilerin üzerinde dans eden desenler bu yıl hanımların seçim yapmasını zorlaştıracak olsa da işini bilen hanımlar en güzel mobilyalarını en uyumlu renkler ile birleştirip tarzlarını konuşturmayı çok rahat başaracaklardır. Koltuk takımlarınızın yastıklarını da aynı desenlere donatıp yeni stiller oluşturabileceğiniz 2015 renkli ve modern perde modelleri size en kaliteli ve şık perdeleri birçok seçenek ile birlikte sunuyor.

 

2015-renkli-ve-modern-perde-modelleri-1

2015-renkli-ve-modern-perde-modelleri-2

 


 

Kategori: Ev Tekstili

Benzer Konular

Kanaviçe Mutfak Havlu Örnekleri

Kanaviçe Mutfak Havlu Örnekleri

El emeği işlerin giderek azaldığı, elle günlerce süren çalışmalar sonunda ortaya çıkan her şeyin hazır...

Çeyizlik Yatak Örtüsü Modelleri

Çeyizlik Yatak Örtüsü Modelleri

Kız çocukları olan anneler bilirler daha onlar büyümeden anneler çeyizleri hazırlamaya başlar. Ne lazım olmaz...

Bernardo Yemek Takımı Modelleri

Bernardo Yemek Takımı Modelleri

Tüm aile bireylerinin bir araya geldiği, en özel zamanlardır aile yemekleri. Evlenmeye karar veren çiftlerin...

En Güzel Çamaşır Sepeti Modelleri

En Güzel Çamaşır Sepeti Modelleri

Önceki yazılarımızda evimizdeki mobilyaları ikiye ayırmaktan bahsetmiştik. Eşyalarımızı ana mobilyalar ve yardımcı mobilyalar olarak kategorilendirmiş,...

Farklı Yatak Başlığı Modelleri

Farklı Yatak Başlığı Modelleri

Yatak odalarının ana unsuru yataklar, hem bu odanın estetik görünümünü etkilemek hem de konforlubir uyku...

Yorum Yazın
Yukarı
Devamını oku:
Minimalist Ev Tasarımları

Geçmişi 1960lı yıllara kadar uzanan ilk önce modern sanat ve müzikte kendini göstermeye başlayan tamamen sadelik ve nesneslliğin ön plana...

Kapat