EVDEMOB

2015 Koltuk Takımları

Koltuk takımları bir evin en temel ihtiyaçlarından bir tanesidir. Ayrıca evinize gelen misafirlerinizi ağırlayacağınız eşyalar olduğu için hem rahat, hem de tasarım açısından güzel olmalıdırlar. Koltuk takımı modeli seçerken çoğu kez kararsız kalırız, bunun nedeni ise, tüm mobilya mağazalarında çok fazla çeşidin ve modelin bulunması ve hangi modelin evinizle daha uyumlu olacağını bilemediğinizdendir.

Koltuk takımları, evdeki hayatınızı geçireceğiniz en önemli unsurlardan bir tanesidir ve bu nedenle rahatlık çok önemlidir. Özellikle sünger rahatlığı ve ergonomisi iyi olan bir koltuk evinizde geçirdiğiniz zamanı konfora dönüştürebilir. Ancak koltuk takımları sadece görsellik ve rahatlıktan ibaret değildir, özellikle iskeletin imalatında kullanılan malzemeler, koltuk takımının hizmet ömrünü arttırmaktadır. Bu nedenle güvenilir firmalardan yapacağınız alışverişler ve verilen garanti süreleri, daha uzun süre sahip olabileceğiniz koltuk takımlarını almanızı sağlayacaktır.

2015 koltuk takımları genellikle kumaş kalitesi açısından çok başarılı, ağırlıklı olarak gerçek deri, nubuk ve suni deriler kullanılarak oluşturulan koltuk modelleri, genel anlamda vintage bir akımın habercisi gibi. Ancak diğer yandan çok renkli modelleri de vitrinlerde görebilmek mümkün. Özellikle tek kolu chester kaplama, diğer kolu normal kaplama olan farklı ve marjinal koltuk takımlarınada rastlamak mümkün.

 

2015-koltuk-takimlari-1

 

2015 koltuk takımları modelleri incelendiğinde, modüler mobilya tasarımı yapan büyük firmaların tasarıma daha çok önem verdiklerini görmekteyiz. Ayrıca bu yıl modern koltuk takımlaır ile avangard koltuk takımları birlikteliği gözlerden kaçmıyor. Özellikle klasik bir koltuk takımının yanında gördüğümüz modern deri bir berjer, tüm hafayı loft moda akımına doğru sürükler cinste.

 

2015-koltuk-takimlari-2

 

Bunun dışında, 2015 yılı köşe koltuk takımlarıda çok fonksiyonel ve estetik olarak göze çarpıyor, genel olarak altı bazalı ve yatak olabilen köşe takımları tercih edilirken, bazı büyük avangard mobilya mağazalarında ise, gösterişli köşe takımlarının tüketicilere sunulduğunu görmekteyiz.

 

2015-koltuk-takimlari-3

 

2015 koltuk takımı modelleri göz önünde bulundurulduğunda, daha minimalist çizgilerin hakim olduğunu ve evleri çok doldurmayan koltuk takımlarının tercih edildiğini görüyoruz. Sizlerde evinize yeni koltuk takımı alacaksanız, kesinlikle ufak mobilyalara yönelin ve evinizin ferahlığını bozmayacak tercihlerde bulunun. Bu sayede hem göz zevkinize hitap eden mobilyalara sahip olacaksınız, hemde 2015 mobilya modasına ayak uydurmuş olacaksınız.

Ayrıca evde geçirdiğiniz vaktin büyük çoğunluğunu geçireceğiniz koltukların, rahat, kullanışlı ve fonksiyonel olması çok önemli, aksi halde evdeki konforunuzdan olabilirsiniz.

 

2015-koltuk-takimlari-4

2015-koltuk-takimlari-5

Bir önceki yazımız olan 2016 İstikbal Mobilya Tv Koltukları ve Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Benzer Konular

Bej Rengi Koltuk Takımları

Bej Rengi Koltuk Takımları

Dekorasyon konusunda renk temalı seçimlerden bahsederken koltuk takımı renk seçiminden bahsetmeden olmaz. Gelmiş geçmiş tüm...

Vanessa Mobilya Koltuk Modelleri

Vanessa Mobilya Koltuk Modelleri

Ev dekorasyonu konusu kimileri için yaşam alanınında uygulanması gereken bazı kurallar iken kimileri için adeta...

En Güzel Chester Koltuk Renkleri ve Modelleri

En Güzel Chester Koltuk Renkleri ve Modelleri

Kelimenin orijinal hali chesterfield olsa da bizim dilimize okunduğu şekilde geçmiş ve bu şekilde kalmıştır....

Salon İçin Chester Koltuk Modelleri

Salon İçin Chester Koltuk Modelleri

Modası hiç geçmeyen, aksine zamanla daha da popülerleşen, bir ara ortadan kaybolan sonra bir anda...

Dinlenme Koltuğu Modelleri

Dinlenme Koltuğu Modelleri

Bütün günü eve gidip rahat pijamalarını giyip ayaklarınızı uzatıp dinlenme anının hayalini kurarak geçirenler, hiç...

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. YQRENKOLTUK. dedi ki:

    güzel ürünler

Yorum Yazın
Yukarı
Devamını oku:
Mobilya Çeşitleri

Mobilya cenneti olan ülkemiz mobilya tasarımları hakkında hiçbir sıkıntı yaşamamakta, hatta birçok yabancı mobilya markaları na da öncülük etmektedir. Son birkaç...

Kapat