EVDEMOB

2015 Ev Aksesuar Modelleri

Ev aksesuar modelleri, her eve göre farklılık gösterir. Çünkü her ev sahibinden izler taşır. Nasıl herkesin kişiliği farklı ise her evin de yapısı farklıdır. Evinizi daha da kişiselleştirmek ve kendinizle bütünleştirmek istiyorsanız evinizi tamamen kendinize ait hissedebileceğiniz detaylarla tamamlamaya özen göstermelisiniz. Günümüzde yüzlerce çeşit aksesuar modeli bulunmaktadır. Bunların hangisinin sizin evinize en çok yakışacağını ve sizi en çok hangisinin yansıttığına siz karar verirsiniz.

Rahat takılmayı sevenlerdenseniz dağınık bir yapınız olabilir ya da gezginci bir ruha sahipseniz arabalara olan düşkünlüğünüz evinize aksesuar olarak yansıyabilir. Müziğe âşıksanız evinizin bir köşesini gitarlar kaplayabilir. Eviniz her şeyden önce sizin kişisel yaşam alanınız olduğu için kesinlikle sizden izler taşımalı sizi yansıtmalıdır. Evinize gelen kişilerin sizin hakkınızda hiçbir bilgiye sahip olmayan insanların bile evinizi gördüğünde eviniz, o kişinin aklında sizin hakkınızda fikirler oluşturacak yapıda olmalıdır.

 

2015-ev-aksesuar-modelleri-1

 

Aksesuar seçimlerinizi kişiliğinize ve ev dekorasyonunuza uygun olarak yapmalısınız. Bu şekilde dizayn ettiğiniz ev şık olmanın çok ötesinde sizden izler taşıdığından içinde çok mutlu olacağınız bir alana dönüşecektir. Kendinizi mutlu hissedeceğiniz ortamlar yaratmak sizin elinizde. Aksesuarlarınızın diğer mobilya ve koltuklarınızla da uyum sağlaması evinizin şık durmasını sağlayacak en önemli unsurlardandır. 2015 ev aksesuarları her zevke ve bütçeye uygun çeşitleri içinde barındırmaktadır. Önemli olan doğru parçaları seçip doğru yerlerde doğru şekillerde kullanabilmektir. Her insanın hayalinde yarattığı bir ev resmi vardır. Siz o ev resminin peşinden gidip istediğiniz her ne varsa onu gerçekleştirmelisiniz. Sizin evinizde misafirleriniz değil siz daha çok vakit geçireceksiniz. Bu yüzden başkalarının neleri beğenebileceğini unutup kendi beğendiğiniz aksesuarları almalısınız. Özentilikten kaçınıp kendinize özgü parçalarla evinizi süslemelisiniz.

 

2015-ev-aksesuar-modelleri-5

 


Bir önceki yazımız olan 2016 İstikbal Mobilya Portmanto Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kategori: Aksesuarlar

Benzer Konular

Tepe Home Salon Aksesuarları

Tepe Home Salon Aksesuarları

Evin genel tarzına uyacak, renk ve tarz bakımından aykırı durmayacak aksesuarlar bulmak o kadar da...

Dekoratif Salon Setleri

Dekoratif Salon Setleri

Dekorasyon konusunda en sık karşılaştığımız problem aksesuar seçimi. Her odanın kendine has bir mobilya tarzı...

Dekoratif Salon Aksesuarları

Dekoratif Salon Aksesuarları

Bir salonun genel görünümü ile atmosferini tabiki kocaman parçaları olan mobilyalar ile mobilya setleri belirler....

Kullanışlı Ev Süsleri Nelerdir?

Kullanışlı Ev Süsleri Nelerdir?

Tarihi kaynaklara göre ilk insanlar ağaç kovuklarında yaşadı. Sonra iklim değişiklikleri ve aşırı yağmurlar onları...

Modern Salon Aksesuarları

Modern Salon Aksesuarları

Evlerimize uygulayacağımız dekorasyon adımları odasına göre değişir. Odasında göre değişim hem tasarım açısından, hem de...

Yorum Yazın
Yukarı
Devamını oku:
2016 Alfemo Mobilya Köşe Koltuk Takımları ve Fiyatları

Alfemo köşe takımları yılın en moda takımları olmaya aday. Alfemo mobilyanın sizler için hazırladığı köşe koltuk takımlarını görmeden mobilya almamalısınız....

Kapat