EVDEMOB

2015 Ev Aksesuar Modelleri

Ev aksesuar modelleri, her eve göre farklılık gösterir. Çünkü her ev sahibinden izler taşır. Nasıl herkesin kişiliği farklı ise her evin de yapısı farklıdır. Evinizi daha da kişiselleştirmek ve kendinizle bütünleştirmek istiyorsanız evinizi tamamen kendinize ait hissedebileceğiniz detaylarla tamamlamaya özen göstermelisiniz. Günümüzde yüzlerce çeşit aksesuar modeli bulunmaktadır. Bunların hangisinin sizin evinize en çok yakışacağını ve sizi en çok hangisinin yansıttığına siz karar verirsiniz.

Rahat takılmayı sevenlerdenseniz dağınık bir yapınız olabilir ya da gezginci bir ruha sahipseniz arabalara olan düşkünlüğünüz evinize aksesuar olarak yansıyabilir. Müziğe âşıksanız evinizin bir köşesini gitarlar kaplayabilir. Eviniz her şeyden önce sizin kişisel yaşam alanınız olduğu için kesinlikle sizden izler taşımalı sizi yansıtmalıdır. Evinize gelen kişilerin sizin hakkınızda hiçbir bilgiye sahip olmayan insanların bile evinizi gördüğünde eviniz, o kişinin aklında sizin hakkınızda fikirler oluşturacak yapıda olmalıdır.

 

2015-ev-aksesuar-modelleri-1

 

Aksesuar seçimlerinizi kişiliğinize ve ev dekorasyonunuza uygun olarak yapmalısınız. Bu şekilde dizayn ettiğiniz ev şık olmanın çok ötesinde sizden izler taşıdığından içinde çok mutlu olacağınız bir alana dönüşecektir. Kendinizi mutlu hissedeceğiniz ortamlar yaratmak sizin elinizde. Aksesuarlarınızın diğer mobilya ve koltuklarınızla da uyum sağlaması evinizin şık durmasını sağlayacak en önemli unsurlardandır. 2015 ev aksesuarları her zevke ve bütçeye uygun çeşitleri içinde barındırmaktadır. Önemli olan doğru parçaları seçip doğru yerlerde doğru şekillerde kullanabilmektir. Her insanın hayalinde yarattığı bir ev resmi vardır. Siz o ev resminin peşinden gidip istediğiniz her ne varsa onu gerçekleştirmelisiniz. Sizin evinizde misafirleriniz değil siz daha çok vakit geçireceksiniz. Bu yüzden başkalarının neleri beğenebileceğini unutup kendi beğendiğiniz aksesuarları almalısınız. Özentilikten kaçınıp kendinize özgü parçalarla evinizi süslemelisiniz.

 

2015-ev-aksesuar-modelleri-5

 


Bir önceki yazımız olan 2016 İstikbal Mobilya Portmanto Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kategori: Aksesuarlar

Benzer Konular

2016 İstikbal Mobilya Portmanto Modelleri ve Fiyatları

2016 İstikbal Mobilya Portmanto Modelleri ve Fiyatları

Şıklık ayrıntıda gizlidir.   Ayrıntıya önem veriyorsunuz. Sıradan değil size özel bir şey arıyorsunuz. Çok...

2016 İstikbal Mobilya Tv Koltukları ve Fiyatları

2016 İstikbal Mobilya Tv Koltukları ve Fiyatları

Ülkemizin en önde gelen mobilya üreticileri arasında yer alan İstikbal Mobilya son derecede konforlu ve...

2016 Kilim Mobilya Sehpa Modelleri ve Fiyatları

2016 Kilim Mobilya Sehpa Modelleri ve Fiyatları

Dekoratif aksesuarların yanı sıra vitrin, büfe, komodin, puf ve sehpa tasarımlarıyla da dikkat çeken Kilim...

2016 Mondi Mobilya Portmantolar ve Fiyatları

2016 Mondi Mobilya Portmantolar ve Fiyatları

Evimizi dekor ederken her şeyimizin tam olmasını ve mimariye uygun tasarlamayı düşünürüz. Kendimizce planlar çizeriz...

2016 Bellona Portmanto Modelleri ve Fiyatları

2016 Bellona Portmanto Modelleri ve Fiyatları

Web sitemizde en güncel en yeni Bellona portmanto modellerine ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Siz değerli okuyucularımız için...

Yorum Yazın
Yukarı
Devamını oku:
Genç Odası Duvar Kâğıtları

Değişen modernleşen dünya ile birlikte bizim de değişime ihtiyacımız normal bu değişimi en çok gençlerde olur özellikle en çok zaman...

Kapat