EVDEMOB

2015 Dekoratif Saat Modelleri

Ev dekorasyonunun en önemli parçalarından birisi olan duvar saatleri de modaya uyum sağlayarak her geçen gün farklılaşan modelleri ile piyasaya sürülmektedir. 2015 dekoratif saat modelleri ile en şık ve en modern ortamları yaratabilir ve saatin dekorasyonun bir parçası olarak evinizde ne kadar büyük bir öneme sahip olduğunu görebilirsiniz. Özellikle de son yıllarda büyük ve taşlı değişik biçimlerde ve şekillerde tasarlanmış olan saat modelleri evlerde en çok kullanılan dekorasyon aracı olarak kullanılmaktadır.

2015 dekoratif saat modellerinde özellikle güneş simge olarak yansıtılmış ve boncuklarla ve değişik detaylarla süslenmiş olarak sunulan duvar saatleri bulunmaktadır. Evinizin dekorasyonuna uygun olarak klasik, modern, süslü ve sade pek çok farklı dekorasyon saat modellerini bulabilirsiniz. Eskilerin çok fazla kullandığı guguklu saat diye tabir edilen içinden kuş çıkan saat modelleri de nostaljik bir dekorasyon amaçlayanlar için en çok tercih edilen saat modellerindendir.

Bunun dışında aynayı, taşlı, boncuklu, yazılı ve baskılı zevkinize uygun resimli pek çok dekoratif saat modelini piyasada çok uygun fiyatlara bulabilirsiniz. Özellikle de mutfaklarda kullanılan aşçı figürlü ve meyve desenli saatler yine son yıllar da en çok satılan dekoratif saatler arasında yer almaktadır. Bunun dışında aynalı saat modelleri ile duvarınızda hem ayna hem de saat görüntüsünü yansıtarak modern bir şıklık kazandırabilirsiniz. 2015 dekoratif saat modellerinde en çok tercih edilen modellerden olan bu saat modelleri ile evinizin dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz. Her zevke ve her tarza uygun pek çok saat çeşidinin piyasada bulunduğu şu sıralarda özellikle de kelebekli ve kuş figürlü saat modelleri de en çok satılan dekoratif duvar saati modelleri arasında yer almaktadır.

 

2015-dekoratif-saat-modelleri-1

2015-dekoratif-saat-modelleri-2

2015-dekoratif-saat-modelleri-3

2015-dekoratif-saat-modelleri-4

2015-dekoratif-saat-modelleri-5

2015-dekoratif-saat-modelleri-6

2015-dekoratif-saat-modelleri-7

2015-dekoratif-saat-modelleri-8

2015-dekoratif-saat-modelleri-9

2015-dekoratif-saat-modelleri-10

2015-dekoratif-saat-modelleri-11

Bir önceki yazımız olan 2016 İstikbal Mobilya Portmanto Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kategori: Aksesuarlar

Benzer Konular

Yılbaşı Dekorasyonu İçin Aksesuar Önerileri

Yılbaşı Dekorasyonu İçin Aksesuar Önerileri

Bir senenin sona erdiği yeni bir senenin yaklaştığı günlerde, bir çok evde bir yılbaşı telaşı...

Ev Aksesuarlarında Sonbahar Renkleri

Ev Aksesuarlarında Sonbahar Renkleri

Evlerimizi zenginleştiren, odalarımızı şenlendiren daha şık ve renkli görünmesini sağlayan en önemli dekoratif malzemelerimiz, aksesuarlarımız....

Modern Ev Dekorasyonu İçin Aksesuarlar

Modern Ev Dekorasyonu İçin Aksesuarlar

Modern ev dekorasyonu fikirleri belirli mottolar ile ortaya çıkıyor, sade bir güzellik, yaratıcı şıklık veya...

2016 İstikbal Mobilya Portmanto Modelleri ve Fiyatları

2016 İstikbal Mobilya Portmanto Modelleri ve Fiyatları

Şıklık ayrıntıda gizlidir.   Ayrıntıya önem veriyorsunuz. Sıradan değil size özel bir şey arıyorsunuz. Çok...

2016 İstikbal Mobilya Tv Koltukları ve Fiyatları

2016 İstikbal Mobilya Tv Koltukları ve Fiyatları

Ülkemizin en önde gelen mobilya üreticileri arasında yer alan İstikbal Mobilya son derecede konforlu ve...

Yorum Yazın
Yukarı
Devamını oku:
3D Duvar Kağıtları İle Çocuk Odası Dekorasyonu

Duvar kağıtları, yaşam alanlarınıza renk katabilecek ve çok uygun rakamlar ile sahip olabileceğiniz en özel dekorasyon ürün gruplarından bir tanesidir....

Kapat