EVDEMOB

2015 Ayakkabı Dolabı Modelleri

Eskiden ayakkabı dolabı modelleri hantal ve büyük olarak tasarlanırdı. Evlerin metrekareleri önemsenmeden yerleştirilen bu hantal ayakkabı dolapları, görsel açıdan çok kötü sonuçlar doğurur ve büyüklüğünün yanı sıra yarısı boş kalacak şekilde ömrünü tamamlardı. 2015 mobilya modasının, içinde yer bulamayan bu hantal ve ağır mobilyalar, yerini daha minimalist ve stil sahibi ayakkabı dolabı modellerine bırakmış durumda.

Ayrıca günümüz yeni inşaat teknolojileri içerisinde,  kendiliğinden bulunan ve ekstra olarak almanıza gerek kalmayan ayakkabı dolapları, çok kullanışlı şekilde dizayn edilmiş. Ancak evinizin kendinden bir ayakkabı dolabı bulunmuyorsa, her bütçeye uygun ayakkabı modelleri bulmak mümkün. Eviniz ne kadar geniş olursa olsun, kesinlikle minimalist ve ufak bir ayakkabı dolabı seçmelisiniz. Çok büyük bir eve sahipseniz belki eşyalarınız için bir odayı ayırabilir ve ayakkabılarınızı da bu odaya koyabilirsiniz.

2015 ayakkabı dolabı modellerini incelediğimizde, özellikle yapı marketlerde satılan 100 liralık modellerden tutunda, avangard mobilya üreten mağazalarda satılan 4000 liralık ürünlere kadar pek çok seçenek sizleri bekliyor. Kendi tarzınıza ve bütçenize göre en uygun olan modeli alarak, evinizin yaşam kalitesini ve görselliğini en iyi şekle getirmek size kalmış durumda.

 

2015-ayakkabi-dolabi-modelleri-1

 

Tüm bunların dışında, kendiniz zevkinize ve el becerilerinize göre çok farklı tarzlarda ayakkabı dolapları yaratabilirsiniz. Bu tür ayakkabı dolaplarının planları internette ve hobi dergilerinde fazlaca yer buluyor. Bu sayede, kendi becerilerinizi katmış olduğunuz ayakkabı dolabı modelleri sizler için daha anlamlı hale geliyor.

 

2015-ayakkabi-dolabi-modelleri-2

 

2015 ayakkabı dolabı modelleri seçiminiz evinizin genel tarzına çok uyumlu olmalıdır. Evinize ilk kez gelmiş olan misafirleriniz, kapıdan girdiklerinde ilk olarak ayakkabı dolaplarını görürler ve ayakkabı dolabı modeliniz, evinizin ilk izlenimini oluşturur. Bunu göz önünde bulundurarak, evinizin genel tarzına uygun olarak seçeceğiniz fonksiyonel ve minimalist bir ayakkabı dolabı ile, kendinizi ve evinizi en iyi şekilde ifade etmiş olursunuz.

 

2015-ayakkabi-dolabi-modelleri-3

 

2015 yılı ayakkabı dolabı modelleri incelendiğinde, çok farklı tasarımları görmek mümkün. Özellikle pleksiglas malzemeden üretilen akrilik ayakkabı dolapları dikkatimizi çekti. Bunun dışında doğal ahşap malzemelerden üretilen vintage ayakkabı dolabı modelleride çok güzel.

 

2015-ayakkabi-dolabi-modelleri-5

 

Bunun dışında, ayakkabılarınızı tarzlara göre farklı kategorilere ayırabileceğiniz, çok fonksiyonel modellerde bulunuyor. Son olarak büyük yapı marketleri ziyaret ederek, çok ekonomik ayakkabı dolabı modelleri bulabilmek mümkün.

 

2015-ayakkabi-dolabi-modelleri-4

 

2015-ayakkabi-dolabi-modelleri-6

 

2015-ayakkabi-dolabi-modelleri-7

 


Bir önceki yazımız olan 2016 İstikbal Mobilya Portmanto Modelleri ve Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kategori: Aksesuarlar

Benzer Konular

İkea Duvar Aynaları İle Dekorasyon Fikirleri

İkea Duvar Aynaları İle Dekorasyon Fikirleri

Evlerimizi güzelleştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Duvarlarımızı ayrı, tavanlarımızı ayrı, odalarımızın zeminlerini ayrı dekore ediyoruz....

Tepe Home Salon Aksesuarları

Tepe Home Salon Aksesuarları

Evin genel tarzına uyacak, renk ve tarz bakımından aykırı durmayacak aksesuarlar bulmak o kadar da...

Dekoratif Salon Setleri

Dekoratif Salon Setleri

Dekorasyon konusunda en sık karşılaştığımız problem aksesuar seçimi. Her odanın kendine has bir mobilya tarzı...

Dekoratif Salon Aksesuarları

Dekoratif Salon Aksesuarları

Bir salonun genel görünümü ile atmosferini tabiki kocaman parçaları olan mobilyalar ile mobilya setleri belirler....

Kullanışlı Ev Süsleri Nelerdir?

Kullanışlı Ev Süsleri Nelerdir?

Tarihi kaynaklara göre ilk insanlar ağaç kovuklarında yaşadı. Sonra iklim değişiklikleri ve aşırı yağmurlar onları...

Yorum Yazın
Yukarı
Devamını oku:
Oturma Odası Tasarım Fikirleri

Oturma odası tasarımları, hem bizim hem misafirlerimizin konforu ön plana alarak tasarlanıyor. Eskiden salon ile oturma odası ayrı odalar olduğu...

Kapat