EVDEMOB

2014 Yemek Odası Modelleri

Evlerin yapılarındaki değişiklikler, yemek odası takımlarının da daha fazla ön plana çıkmasını sağlamıştır. Mobilya tasarımcıları da bu önemin farkında oldukları için, 2014 yemek odası modelleri için, oldukça iddialı ve şık tasarımları insanlara sunmuşlardır. Aslında bu modelleri birkaç başlıkta toplamak gerekir.

Kumaş ve deri döşemeli ahşap yemek takımları: Bu modellerde geçen yıllara nazaran büyük değişimler olmamıştır. Biraz daha kalın süngerler kullanılarak ve düğme atılarak, hem sıkı hem de yumuşak olması sağlanan modeller olarak 2014 yılında karşımıza çıkmıştır.

Metal aksamlı ve deri döşemeli yemek odası takımları: Bu model de ilki gibi biraz daha yumuşatılmış bir modeldir. Ayrıca deri üzerine kullanılan kristalize düğmeler ile daha şık görünmesi sağlamıştır.

Asimetrik yemek takımları: 2014 yılında bu takımlar oldukça fazla dikkat çekecektir. Modernliği sembolize eden bir şekil ile tasarlanan bu modellerde özellikle sandalyelerdeki ayak ve kol kısımlarında ilginç çizgiler bulunmaktadır.

Klasik yemek takımları: Belli bir aradan sonra, mobilya modasının tepesine yerleşen bu modeller, ahşap işçiliğinin daha ön plana çıkmasının yanı sıra, döşeme işçiliği ile de yılın yemek odası modelleri arasında liderliğe oturacak gibi durmaktadır.

Güzel yemekleri yiyerek ailece sohbetleri paylaşacağınız yemek masalarına, mobilyacılar gereken itina ve özeni göstermişlerdir. Eğer kendinize yeni bir yemek odası alacaksanız, o zaman işiniz gerçekten de çok zor, bu kadar güzel çeşitlilik içinden seçim yapmak, sizi hayli yoracaktır.

 

2014-yemek-odasi-modelleri-1

 

2014-yemek-odasi-modelleri-2

 

2014-yemek-odasi-modelleri-3

 

2014-yemek-odasi-modelleri-4

 

2014-yemek-odasi-modelleri-5

 

2014-yemek-odasi-modelleri-6

 

2014-yemek-odasi-modelleri-7

 

2014-yemek-odasi-modelleri-8

 

2014-yemek-odasi-modelleri-9

 

2014-yemek-odasi-modelleri-10

 

2014-yemek-odasi-modelleri-11

 

2014-yemek-odasi-modelleri-12

 

2014-yemek-odasi-modelleri-13

 

2014-yemek-odasi-modelleri-14

 

2014-yemek-odasi-modelleri-15

 


Bir önceki yazımız olan 2016 İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Kategori: Yemek Odaları

Benzer Konular

Cam Yemek Odası Masaları

Cam Yemek Odası Masaları

Yemek odası kavramı zaman içerisinde bizlerin de ev düzeni içerisinde kendine yer buldu. Amerikan mutfak...

Küçük Yemek Odası Takımları

Küçük Yemek Odası Takımları

Bazı evler lükstür, bazı evler pahalı tasarımlar ile doludur, bazıları şıktır bazıları da tarzdır. Bazı...

Yemek Masası Dekorasyonu için 5 Kolay Fikir

Yemek Masası Dekorasyonu için 5 Kolay Fikir

Yemek masanız, hazırladığınız bir sürü lezzetli yiyecekle donandıktan sonra mutlaka güzel görünecektir. Ancak bunun öncesi...

2016 İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları

2016 İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları

İstikbal Mobilya, bildiğiniz gibi ülkemizde bilinen en eski mobilya markalarından birisidir. Uzun geçmişine, birçok başarılı...

2016 Kilim Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları

2016 Kilim Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları

Kilim Mobilya’nın ürettiği modern çizgilerdeki yemek odası takımları oldukça şık ve estetik. Yemek odalarının dekorasyonu...

Yorum Yazın
Yukarı
Devamını oku:
Küçük Odalarda Dekorasyon

Küçük evler için dekorasyon yapmak her zaman sorun olmak da ve mobilyalar odalara sığmadığından aileler küçük çaplı bir kriz yaşamaktadır. Bu nedenle...

Kapat