Mobilya ve Ev Dekorasyonu Trendleri

2014 Ofis Mobilyaları

Ofisler, bazen gün içinde evimizden daha çok vakit geçirdiğimiz ortamlar oluyor. Bu kadar çok içinde bulduğumuz bir ortamın dizaynıda evimizin ki kadar önemli. Üstelik iş görüşmelerine, toplantılara da ev sahipliği yaptığı için kaliteli bir duruşa ihtiyaca var. İş yeri sahiplerinin adeta kimliği olan ofisler, görüntüsünün altında karşı tarafa mesaj veriyor. Bu nedenle işyerleri özellikle titizlik gerektirir. Her yıl yükselen 2014 ofis mobilyaları tasarımı da bu noktada işyerlerine ayrıcalıklı seçenekler sunuyor.

Bir markanın kimliği olan ofisler için marka değerini iyi bilen tasarımcılar, bu yılki modellerle ortaya çok şık çalışmalar çıkardılar. Bankolardan ofis askılıklarına kadar ince titizlikle düşünülmüş modellerle ofisler için harika konseptler bulmak artık çok kolay. Geniş ürün yelpazesi, her bütçeye uygun modeller ile ofisine evi kadar önem gösteren müşteriler için çok fazla seçenek var.

Bu yılın 2014 ofis mobilyaları modellerinde klasikleşmiş olan deri modeller yine çok revaçta. Derinin ağırlığı ve asaleti işyerlerine çok yakıyor. Daha kaliteli ve elit bir görünüm kazandıran deri mobilyalar ofisler için klasikleşmiş bir seçenek olacak. Klasikten uzak, fark yaratmak isteyen müşteriler içinse, birbirinden farklı kumaşlarla tasarlanmış renkli mobilyalar mevcut. Örneğin; bir reklam ofisiniz varsa, bu tarz modeller seçerek ne kadar yaratıcı ve zevk sahibi bir ekip olduğunuzu kapıdan girecek müşteriye direk olarak yansıtmış olursunuz.İş yeri imajınızın, işlerinizi olumlu yönde ne kadar etkileyeceğini bu şekilde görebilirsiniz.

2014 Ofis mobilyaları sadece masa sandalye kanepe gibi parçalardan ibaret değildir. Diğer ofis malzemeleriyle, askılıklar, panolar, saatler ve çeşitli aksesuarlarla markanızın kalitesini gösterebilirsiniz.  Ahşap, deri, cam modellerle çeşitli malzemelerden üretilmiş, her zevke hitap eden seçeneklerle iş yerlerinizde kendi konseptinizi yaratabilirsiniz.

 

2014-ofis-mobilyalari-1

 

2014-ofis-mobilyalari-2

 

2014-ofis-mobilyalari-3

 

2014-ofis-mobilyalari-4

 

2014-ofis-mobilyalari-5

 

2014-ofis-mobilyalari-6

 

2014-ofis-mobilyalari-7

 

2014-ofis-mobilyalari-8

 

2014-ofis-mobilyalari-9

 

2014-ofis-mobilyalari-10

 

2014-ofis-mobilyalari-11

 

2014-ofis-mobilyalari-12

 

2014-ofis-mobilyalari-13

 

2014-ofis-mobilyalari-14

 

2014-ofis-mobilyalari-15

 

2014-ofis-mobilyalari-16

 


Bir önceki yazımız olan 2016 İstikbal Mobilya Ofis Sandalyeleri ve Fiyatları başlıklı makalemizde istikbal, İstikbal Mobilya ve İstikbal Mobilya ofis sandalyeleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2016 İstikbal Mobilya Ofis Sandalyeleri ve Fiyatları

2016 İstikbal Mobilya Ofis Sandalyeleri ve Fiyatları

İstikbal Mobilya ofis sandalyeleri ofislere ayrı hava katacak niteliktedir. Özellikle de masa başında sürekli olarak...

Home Ofis Boya Renk Fikirleri 2016

Home Ofis Boya Renk Fikirleri 2016

Güzel ve tarzınızı yansıtan renklerde home ofis çalışma alanlarınızı daha şık ve ilham verici yapabilirsiniz....

Evinizi Ofise Çevirin

Evinizi Ofise Çevirin

Home office çalışanlar için tercih edilebilecek şık ofis çalışmaları ile karşınızdayız. İnternet teknolojisinin gelişmesi ile...

Çalışma Odası Dekorasyon Önerileri

Çalışma Odası Dekorasyon Önerileri

Çalışma odanız dikkatinizi dağıtacak her şeyden uzak tasarlanmış, huzurla çalışabileceğiniz, rahat mobilyaları olan, aydınlatması iyi...

Home Office Dekorasyonu Önerileri

Home Office Dekorasyonu Önerileri

Home Office dekorasyonu için, önemli olan motive edici bir ortam hazırlanabilmesidir. Bunun için ise konsantrasyon...

Yukarı
Devamını oku:
2014-laptop-masasi-modelleri-1
2014 Laptop Masası Modelleri Ve Fiyatları

Bilgisayar masası ya da laptop masası olsun, ikisinin de en büyük özelliği rahat olmasıdır. Laptop masası almadan önce ilk bakılan özelliğin rahatlık...

Kapat