Mobilya ve Ev Dekorasyonu Trendleri

2014 İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatlarıİstikbal Mobilya, bildiğiniz gibi ülkemizde bilinen en eski mobilya markalarından birisidir. Uzun geçmişine, birçok başarılı model ve tasarım eklemiştir. Tasarladığı özgün model ve dizaynlar, bir çok farklı mobilya markasına ilham kaynağı olmuştur.

Tasarım ve renk kombinasyonlarındaki uyumluluk, estetik ve ince bir sanat anlayışı ile birleşince, ortaya harika modeller çıkmış. İstikbal Mobilya, yemek odası takımı modellerinde de aynı ince bakış açısını sergilemiş ve güzel ürünler sunmuş. Önümüzdeki sürece de damga vuracakmış gibi görünen bu iddialı modelleri ile mobilya piyasasını sallayacağa benziyor. İstikbal Mobilya sadece satışla değil, satış sonrası servis ve garanti hizmeti ile de tutarlı bir seyir izliyor.

İstikbal Mobilya 2014 yılında da yine yepyeni yemek odası modelleri sizlere sunuyor. Hayatı kolaylaştıran ve modernliği sizlere taşıyan özel tasarımlarıyla evinize yepyeni bir sayfa açıyor. Geniş bir ürün yelpazesi sayesinde her zevke ve her bütçeye uygun modellerle sizlere hitap ediyor.

Her ince ayrıntısına kadar düşünülüp zerafetle bütünleştirilmesiyle ortaya çıkan dekoratif duruşlarıyla, sizlerin beğenisi bekliyor. Bu dönemde de yine kendinden çok söz ettirecek, profesyonelce hazırlanmış kaliteli tasarımlar sizilerin beğenesine çıkıyor.

istikbal-mobilya-vesta-yemek-odasi-takimiVESTA YEMEK ODASI TAKIMI

Sıcacık aile ortamınızı güzelleştirecek, mutlu anlarına şahitlik edecek bir ürün.

  • Vesta Yemek Odası takımımızda Trend  renklerin kombinasyonu kullanılmış olup, hem renk uygulamaları hem de kullanılan malzemeleri ile üst düzey bir tasarıma sahiptir.
  • Vesta Yemek Odası Takımında alternatif yemek masası seçeneği sunularak ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçim yapma imkanı sunulmuştur.
  • Vesta Yemek Odası Takım içerisinde kullanılan LED aydınlatma ile görsellik ön plana çıkarılarak şık bir tasarım elde edilmiştir.
  • Vesta Yemek Odası Takımı, büfe, büfe aynası, vitrin, gümüşlük, compact vitrin, kitabeli masa, sabit masa ve 6’lı sandalyeden oluşmaktadır.

 


istikbal-mobilya-alvin-yemek-odasi-takimiALVİN YEMEK ODASI TAKIMI

Cappucino, renginin lezzeti yemek odanızda şıklık getirecek. Göz alıcı renkleriyle Alvin, sofranızı fethedecek.

 


istikbal-mobilya-aspendos-yemek-odasi-takimiASPENDOS YEMEK ODASI TAKIMI

Ona güneş ışığının yansıması diyebilirsiniz yada tasarımın parıltısı… O, zerafetin sembolü.

 


istikbal-mobilya-eva-yemek-odasi-takimiEVA YEMEK ODASI TAKIMI

Trend renklerin yılın modasıyla buluştuğu Eva Yemek Odası, sofraya her zaman bir tabak daha koymanıza neden olacak çünkü böyle güzel yemek odasında çok misafiriniz olacak.

 


istikbal-mobilya-barok-yemek-odasi-takimiBAROK YEMEK ODASI TAKIMI

Güzel bir akşam yemeği için o her detayıyla hazır peki siz hazırmısınız ?

 


istikbal-mobilya-kayra-yemek-odasi-takimiKAYRA YEMEK ODASI TAKIMI

LED aydınlatması sofraları aydınlatırken, parlak kulpları gözalıcılığıyla odayı aydınlatıyor. Kayra yemeklerin vazgeçilmezi oluyor.

 


istikbal-mobilya-queen-yemek-odasi-takimiQUEEN YEMEK ODASI TAKIMI

Krallara layık bir sofraya hazır mısınız? Queen Yemek Odası Takımı güzelliğini sarayların asaletinden alıyor ve sizi sofraya davet ediyor.

 


istikbal-mobilya-caprice-yemek-odasi-takimiCAPRİCE YEMEK ODASI TAKIMI

Caprice Yemek Odası Takımı son derece şık ve modern hatlara sahip, kırık beyaz ve ceviz renk tonlarının mükemmel uyumu, hem renk uygulamaları hemde görseliği ile yemeklere tat katacak bir tasarım..

 


istikbal-mobilya-almira-yemek-odasi-takimiALMİRA YEMEK ODASI TAKIMI

Salonunuzun en zengin köşesi Almira Yemek Odası Takımı. Siyah ve cevizin harika uyumu, göz alıcı LED aydınlatmaları ve tüm ünitelerindeki stoplama mekanizmasıyla evinize modern bir görsellik katıyor. Aynı serinin koltuk takımı ile beraber çok kullanışlı ve tasarım olarak da oldukça dikkat çekici.

 


istikbal-mobilya-barcelona-yemek-odasi-takimiBARCELONA YEMEK ODASI TAKIMI

 


istikbal-mobilya-futuro-yemek-odasi-takimiFUTURO YEMEK ODASI TAKIMI

Görünümü ile kalbinizi çalacak bir Yemek Odası Takımı: Futuro ! Geleceğin modası olacak ve parıltısıyla hiç eskimeyecek.

 


istikbal-mobilya-kristal-yemek-odasi-takimiKRİSTAL YEMEK ODASI TAKIMI

İstikbal’den salonunuz için en lüks keyif. Bembeyaz rengi, led aydınlatmaları ve üzerindeki taşlar ile çok şık bir tasarıma sahip olan Kristal Yemek Odası, şık desenli deri sandalyeleriyle de görsel bir bütünlük sunuyor.

 


istikbal-mobilya-petra-yemek-odasi-takimiPETRA YEMEK ODASI TAKIMI

Yemek odası ferah olmalı, şık olmalı, hem yemeğe hem de hayata tat katmalı. Petra Yemek Odası bu düşüncesinin önderliğinde hayat buldu.

 


istikbal-mobilya-stilo-yemek-odasi-takimiSTİLO YEMEK ODASI TAKIMI

Kompakt vitrin, yemek masası ve sandalyesi ile konsept bir tasarım olan Stilo Yemek odanızın havası değişecek.

 


istikbal-mobilya-tual-yemek-odasi-takimiTUAL YEMEK ODASI TAKIMI

Salonunuzun en şık takımı. Tual Yemek Odası, krem – kapiçino renklerinin uyumu ve yuvarlak hatlı sandalyeleriyle size ferah bir tasarım sunuyor. Modern ve geniş ürün yelpazesi ile evinize zenginlik katıyor.

 


istikbal-mobilya-ventus-yemek-odasi-takimiVENTUS YEMEK ODASI TAKIMI

 


istikbal-mobilya-bianco-yemek-odasi-takimiBİANCO YEMEK ODASI TAKIMI

İstikbal’den beyazın göz alıcı şıklığını evlere taşıyan bir güzellik: Bianco Yemek Odası.Asaletini beyazlığından alan Bianco, vitrinindeki ışıl ışıl LED aydınlatmaları, yemek masasının ayaklarındaki süslemeleri ve hayatı kolaylaştıran özel ayrıntılarıyla evinizde şıklığa dair yepyeni bir sayfa açıyor.

 


istikbal-mobilya-brillance-yemek-odasi-takimiBRİLLANCE YEMEK ODASI TAKIMI

Yemek odanızda duru, asil, bembeyaz bir yenilik.Brillance Yemek Odası, şık motifleri, metal işlemeleri ve özel tasarımıyla estetiği evinize getiriyor. Gününüze yeni bir keyif, yemeklerinize yeni bir tat katmak için, Brillance sizi bekliyor.

 


istikbal-mobilya-carmen-yemek-odasi-takimiCARMEN YEMEK ODASI TAKIMI

İstikbal’den şıklığa bakışınızı değiştirecek bir yenilik: Carmen Yemek Odası.Krem rengi ve ahşabın birlikteliği, sade ve modern Carmen şıklığının ana hatlarını oluşturuyor. Metalik kulpları ve şeritleri bu şıklığa ince bir zarafet katıyor. Carmen’in konsept bütünlüğü, cam panelli vitrini, büfesi ve TV sehpasıyla tamamlanıyor.

 


istikbal-mobilya-valensia-yemek-odasi-takimiVALENSİA YEMEK ODASI TAKIMI

Modern tasarımlarla gelen yenilik ve beyazın iç açıcı ferahlığı, Valensia Yemek Odası ile evinizde.
Valensia’da ahşap ile beyazın yarattığı uyum, sade çizgilerle birleşiyor. Geniş büfesi, aynasıyla birlikte ferah bir şıklık yaratırken, kapaklı TV sehpası, açılabilir kitabeli masası ve ergonomik sandalyeleri bu şıklığı kusursuz bir uyumla tamamlıyor.

 


istikbal-mobilya-diana-yemek-odasi-takimiDİANA YEMEK ODASI TAKIMI

Keşfetmeye doyamayacağınız güzellikte ayrıntılarla dolu bir yemek odasına ne dersiniz?Diana Yemek Odası, parlak motifleri, ayakları ve kulpları ile gözlerinizi kamaştırırken, yemeklerinize de yeni bir keyif katacak.

 


istikbal-mobilya-safran-yemek-odasi-takimiSAFRAN YEMEK ODASI TAKIMI

Safran Yemek Odası, ergonomik sandalyeleri ve kitabeli masası ile hayata hem estetik hem kolaylık katacak şekilde tasarlanmış. Şık büfesi ve aynası, gümüşlüğü, TV sehpası ile Safran evinizin havasını bütünüyle değiştirmeye hazır.

 


istikbal-mobilya-vera-yemek-odasi-takimiVERA YEMEK ODASI TAKIMI

Modern tasarımını tamamlayan oval hatlarıyla Vera Yemek Odası sıra dışı bir şıklık yaratıyor.

 


istikbal-mobilya-diva-yemek-odasi-takimiDİVA YEMEK ODASI TAKIMI

 


Bir önceki yazımız olan 2014 İstikbal Mobilya Koltuk Takımları ve Fiyatları başlıklı makalemizde 2014 istikbal koltuk takımları, İstikbal Mobilya ve istikbal mobilya modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2015 Tek Kişilik Yatak Modelleri

2015 Tek Kişilik Yatak Modelleri

Birçoğumuz ailemizden ayrıyız. Kimimiz aynı şehirde farklı evlerde yaşıyoruz kimimiz farklı şehirlerde gurbet ellerdeyiz. Hayat...

2015 Mutfak Dolabı Modelleri

2015 Mutfak Dolabı Modelleri

Mutfak evde en çok vakit geçirilen mekânlardır. Bu nedenle dekorasyonu son derece önemlidir. Bu dekorasyon...

Yatak Odası İçin Asma Tavan Modelleri

Yatak Odası İçin Asma Tavan Modelleri

Ev dekorasyonunun artık olmazsa olmazı haline gelen gergi tavan geleneği günden güne gelişerek ilerliyor. Her...

Genç Odası İçin Çalışma Masası Modelleri

Genç Odası İçin Çalışma Masası Modelleri

Gençler için tasarlanmış çalışma masaları hem kullanışlı olmalı hem çocuğunuzun sağlığı açısından düşünülmelidir. Kaliteli sağlam...

Lazzoni Şifonyer Modelleri

Lazzoni Şifonyer Modelleri

Şıklık ve kalite denilince akla gelen lazzoni markası yatak odalarında kullanışlı modelleri ile yatak odanızın...

Yukarı
Devamını oku:
mutfak-dekorasyonu-8
Mutfak Dekorasyonu Nasıl Yapılmalı ?

Mutfak bayanların evde en çok zaman geçirdiği mekândır. Bu kadar çok zaman geçirilen mekânın dekorasyonu da son derece önemlidir. Özellikle...

Kapat
|