Mobilya ve Ev Dekorasyonu Trendleri

2014 İstikbal Mobilya Yatak Odası Takımları ve Fiyatlarıİstikbal’den size özel yatak odaları.

 

Her sabah, güne gözlerinizi açtığınızda neyle karşılaşmak istersiniz? Göz kamaştıran bir estetik anlayışı mı, içinde kolayca hareket edebileceğiniz bir mekân mı? İnce düşünülmüş ayrıntılar mı, eşsiz bir konforun ayrıcalığı mı? Bir yatak odasından beklediğiniz ne varsa sizi İstikbal Yatak Odaları’nda bekliyor.

 

Düğün sezonunun açılması ile genç çiftlerin mobilya arayışlarıda artmış durumda. Yeni evlenenlerin yanı sıra mobilyalarını değiştirmek isteyen ailelerde kaliteli ve uygun fiyatlı mobilya alabilmek için mobilya mağazalarının kapılarına gidiyorlar. Yıllardır Türkiye’nin en kaliteli mobilyalarını üreten istikbal mobilya 2014 yılı istikbal yatak odası takımı modelleri ile de mobilya arayanlara harika seçenekler sunuyor. Kullanılan malzemenin kalitesi ve fiyatlardaki harika düşüş hiç şüphesiz tercih edilme nedeni oluyor. Renk Renk desen desen farklı modellerin bu sene vatandaşların hem cebine hemde kalbine hitap edecek.

 

İşte 2014 İstikbal Mobilya Yatak Odası Takımı Modelleri

 

istikbal-mobilya-vesta-yatak-odasi-takimiVESTA YATAK ODASI TAKIMI

Vesta Yatak  Odası Takımı son derece şık ve modern hatlara sahip olup, hem renk uygulamaları hem de kullanılan malzemeleriyle modern bir tasarıma sahiptir. 2 renk kombinasyonu ile tasarlanmış olup, gövde üzerinde ceviz rengi, kapaklarda krem renk  kullanılmıştır. Takımın genelinde yatak ve dikey çizgi şeklinde klapa ve fitil uygulanmış olup görsel açıdan zenginleştirilmiştir. Gardırop üst taç kısmında  LED aydınlatmalar kullanılarak görsellik ve fonksiyonellik arttırılmıştır.

 


istikbal-mobilya-zenit-yatak-odasi-takimiZENİT YATAK ODASI TAKIMI

Zenit Yatak Odası Takımı, Sürgülü, 6 ve 5 Kapılı Gardırop, 150’lik, 160’lık, 180’lik ve 200’lük Karyola ve Başlık, Tuvalet Masası ve Aynası, Komodin, Şifonyer ve Puf ünitelerinden oluşmaktadır.

 


istikbal-mobilya-alvin-yatak-odasi-takimiALVİN YATAK ODASI TAKIMI

Alvin Yatak Odası Takımı cappucino ve kahverengi kombinasyonunda olup, hem renk uygulamaları hem de kullanılan malzemeleri ile üst düzey modern bir tasarıma sahiptir. Kahveregi ve cappucino renkleri içerisinde kullanılan soft ceviz yüzey sayesinde sıcak ve doğal bir görünümü vardır.

 


istikbal-mobilya-aspendos-yatak-odasi-takimiASPENDOS YATAK ODASI TAKIMI

Aspendos Yatak Odası Takımı; bebekler gibi uyku şimdi yatağınıza geliyor. Gözlerini açtığınız an kocaman bir güzellik sizi bekliyor.

 


istikbal-mobilya-eva-yatak-odasi-takimiEVA YATAK ODASI TAKIMI

Gözünüzü uykuya yummadan önce ve günün ilk ışıklarına açmadan önce görmek isteyeeğiniz bir görsellik; Eva Yatak Odası Takımı, tüm karakteristik detayları ile sizleri bekliyor.

 


istikbal-mobilya-barok-yatak-odasi-takimiBAROK YATAK ODASI TAKIMI

iyi uyku tüm günü değiştirir. Fakat iyi bir Yatak Odası Takımı ve onun güzelliği tüm hayatınızı değiştirir. İşte Barok onlardan en önemlisi.

 


istikbal-mobilya-kayra-yatak-odasi-takimiKAYRA YATAK ODASI TAKIMI

” Yatakta dönüp duruyorum ” devrini kapatan, ” yaşasın uyumak ” devrini açan bir tasarım. Çizgilerindeki incelik ve konforundaki rahatlıkla Kayra!

 


istikbal-mobilya-caprice-yatak-odasi-takimiCAPRİCE YATAK ODASI TAKIMI

Caprice Yatak Odası şık ve modern tasarımı, Gardırop kenarlarında ve Tuvalet masası aynasında kullanılan farklı LED aydınlatmaları,Ünite üzerinde yer alan metal görünümlü dekoratif şeritleri, Şifonyer, Komodin ve Tuvalet Masası ünitelerinin üst tabla üzerinde yer alan renkli cam uygulaması ve dekoratif Tuvalet aynası ile görsel açıdan fark yaratacak bir ürün.

 


istikbal-mobilya-queen-yatak-odasi-takimiQUEEN YATAK ODASI TAKIMI

Rahatlığın ışıltısı ve şıklığın parıltısını buluşturan bir Yatak Odası Takımı: Queen.

 


istikbal-mobilya-futuro-yatak-odasi-takimiFUTURO YATAK ODASI TAKIMI

Futuro Yatak Odası Takımı tamamen beyaz rengin hakim olduğu bir ürün olup, yer yer kullanılan ceviz rengi ile de tasarım desteklenmiştir. Ceviz rengin kullanıldığı kapaklardaki dalgalı uygulama ile de ürün görsel açıdan zenginleştirilmiş şık ve modern bir tasarıma sahiptir.

 


istikbal-mobilya-kristal-yatak-odasi-takimiKRİSTAL YATAK ODASI TAKIMI

Yatak odanızda kendinizi rahat ve ferah hissetmenizi sağlayan beyaz rengi, parlak taşlar ve şık figürlerle tasarlanmış göz alıcı Kristal Yatak Odası Takımı. İster sürgülü, isterseniz 5 kapılı gardırobu ve kullanışlı takımıyla odanızda farklı bir hava yaratır.

 


istikbal-mobilya-tual-yatak-odasi-takimiTUAL YATAK ODASI TAKIMI

İstikbal’den yoğun bir günün ardından sizi mutlulukla saracak bir şıklık. Sürgülü ve altı kapılı gardırop alternatifleriyle Tual Yatak Odası, üst düzey tasarımıyla birlikte krem ve kapuçino renklerinin eşsiz uyumunu görsel bir şıklıkla sunuyor.

 


istikbal-mobilya-bianco-yatak-odasi-takimiBİANCO YATAK ODASI TAKIMI

İstikbal’den beyazın göz alıcı şıklığını evlere taşıyan bir güzellik: Bianco Yatak Odası.

 


istikbal-mobilya-brillance-yatak-odasi-takimiBRİLLANCE YATAK ODASI TAKIMI

Beyazın iç açıcı şıklığı ile günü karşılamak isteyenler için rüya gibi bir yenilik.Brillance Yatak Odası, ince motifler, göz alıcı figürlerle süslenmiş, hem klasik hem modern bir şıklık. Göz alıcı tuvalet masasından LED aydınlatmalı gardırobuna, geniş şifoniyerinden çekmece ve dolaplardaki stoplama mekanizmasına şıklığı her ayrıntısıyla yaşamanız için…

 


istikbal-mobilya-carmen-yatak-odasi-takimiCARMEN YATAK ODASI TAKIMI

Ahşabın sıcaklığıyla yatak odanızı çepeçevre saracak bir şıklık: Carmen Yatak Odası.İki farklı renk alternatifiyle estetiği yatak odanıza taşıyor, bütünlüklü bir şıklık yaratıyor. Üstelik 4 ve 5 kapılı alternatifli gardırobu, kullanışlı şifoniyeri ve şık tuvalet masası da hayatınıza hem güzellik hem kolaylık katıyor.

 


istikbal-mobilya-diana-yatak-odasi-takimiDİANA YATAK ODASI TAKIMI

Klâsik motifler, modern tasarımlarla birleşiyor, “avangard”ı yatak odanıza taşıyor.İnce ve zarif ayrıntılar, göz alıcı bir bütünlük yaratıyor. Gardırop için sürgü kapı alternatifi de bulunmaktadır.

 


istikbal-mobilya-safran-yatak-odasi-takimiSAFRAN YATAK ODASI TAKIMI

Ahşap ve açık renklerin uyumlu birlikteliği Safran yatak odasıyla dört bir yanınızı sarıyor.Geniş ve metal şeritlerle şıklığı tamamlanmış gardırobun içinde hayatınızı kolaylaştıracak ayrıntılar gizli. Şık tuvalet masası, kullanışlı şifoniyerleri ve deri pufuyla Safran yatak odası her gününüze mutluluk katacak.

 


istikbal-mobilya-valensia-yatak-odasi-takimiVALENSİA YATAK ODASI TAKIMI

Yatak odanızı kucaklayan, modern bir tasarım, beyaz ve ahşabı birleştiren, huzur verici bir bütünlük…Valensia Yatak Odası, aynı zamanda sürgü ya da 5 ve 6 kapılı olarak tercih edebileceğiniz gardırobu, tuvalet masası ve yuvarlak aynası ile yatak odanızı şıklıkla donatıyor. Bir yatak odasından başka ne beklenir ki?

 


istikbal-mobilya-almira-yatak-odasi-takimiALMİRA YATAK ODASI TAKIMI

Almira Yatak Odası, hayatınızı kolaylaştıran görsel zenginliğiyle size mükemmel bir konfor sunuyor. Standartlardan daha büyük gardırobu ve yedi çekmeçeli şifonyeri zengin kullanım alanı yaratırken, karyola başlığında farklı bir uygulama olarak yer alan led uygulamalar ile fonksiyonellik ve görsellik olarak ön plana çıkıyor.

 


istikbal-mobilya-vera-yatak-odasi-takimiVERA YATAK ODASI TAKIMI

Vera Yatak Odasında incelikle düşünülmüş, hayatı kolaylaştıran detaylar estetik ve konforla bütünleşmiş.

 


istikbal-mobilya-king-cibinlikKİNG CİBİNLİK

 


istikbal-mobilya-prestij-cibinlik

PRESTİJ CİBİNLİK

 


istikbal-mobilya-diva-yatak-odasi-takimiDİVA YATAK ODASI TAKIMI

Ahşap kaplamanın doğal güzelliğini parlak taşların ışıltısı tamamlıyor. Konfor ve hayatı kolaylaştıran detaylarıyla Diva, yatak odasında aradığınız her şeyi bir arada sunuyor.

 


istikbal-mobilya-barcelona-yatak-odasi-takimiBARCELONA YATAK ODASI TAKIMI

 


istikbal-mobilya-ventus-yatak-odasi-takimiVENTUS YATAK ODASI TAKIMI

Ventus Yatak Odası Takımı, kullanılan renk kombinasyonu, modern tasarımı, taş ve led uygulamaları ile son derece şık bir tasarıma sahiptir.

 


Bir önceki yazımız olan 2014 İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları ve Fiyatları başlıklı makalemizde 2014 İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları, İstikbal Mobilya ve İstikbal Mobilya Yemek Odası Takımları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2015 Tek Kişilik Yatak Modelleri

2015 Tek Kişilik Yatak Modelleri

Birçoğumuz ailemizden ayrıyız. Kimimiz aynı şehirde farklı evlerde yaşıyoruz kimimiz farklı şehirlerde gurbet ellerdeyiz. Hayat...

2015 Mutfak Dolabı Modelleri

2015 Mutfak Dolabı Modelleri

Mutfak evde en çok vakit geçirilen mekânlardır. Bu nedenle dekorasyonu son derece önemlidir. Bu dekorasyon...

Yatak Odası İçin Asma Tavan Modelleri

Yatak Odası İçin Asma Tavan Modelleri

Ev dekorasyonunun artık olmazsa olmazı haline gelen gergi tavan geleneği günden güne gelişerek ilerliyor. Her...

Genç Odası İçin Çalışma Masası Modelleri

Genç Odası İçin Çalışma Masası Modelleri

Gençler için tasarlanmış çalışma masaları hem kullanışlı olmalı hem çocuğunuzun sağlığı açısından düşünülmelidir. Kaliteli sağlam...

Modern Yatak Odası Dekorasyonu

Modern Yatak Odası Dekorasyonu

Dinlendirici, huzur verici, rahat ve şık yatak odası genelde arzu edilen bir durumdur. Yatak odası...

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. sanalmakina diyor ki:

    İstikbal Portmanto modellerini sizler için inceledik…

Yukarı
Devamını oku:
Modern Köşe Takımları 4
Modern Köşe Takımları ile Evinizin Havasını Değiştirin

Evinizde kullandığınız mobilyalar, dekorasyon anlayışınızı yansıtacağı için tam olarak beğendiğiniz ve içinize sinen mobilyalar olmalıdır. Bu nedenle mobilyalarınızı değiştirmeye karar...

Kapat
|