Mobilya ve Ev Dekorasyonu Trendleri

2014 Bellona Köşe Koltuk Modelleri2014 Bellona Köşe Koltuk Modelleri artık günümüzde en iyi şekilde tasarlanmakta ve hazırlanmakta olduğu için sizlere kalite yönüyle hizmet vermektedir. Bu nedenle hizmetlerinde kesinlikle kaliteyi ön plana çıkartan firma artık yıllarında vermiş olduğu güvenle birlikte sizlere eşlik etmektedir. Her geçen gün yeni bir dekorasyon ve dizayn tasarımını tasarlayıp müşterilerinin görüşlerine sunan firma şimdi de koltuk modelleriyle ön plana çıkmaktadır.

2014 Bellona Köşe Koltuk Modelleri yeni yılında girmesiyle birlikte artık firmanın mağazalarında yerini almaktadır. Aradığınız tüm renkleri ve dekoratifliği özenle tasarlanarak hazırlanmış bir durumdadır. Bu nedenle bizlerde sizlere yukarıdaki resimlerden görmüş olduğunuz gibi farklı koltuk modellerini incelemeniz için resimlerini yayınlıyoruz. Sizlerin istek ve önerileri bizlerin olduğu gibi firmanın da en önemli özellikleri arasında yer almaktadır.

Bellona 2014 köşe takımları ile evlerdeki köşeler şenlenmeye başlayacaktır…

Farklı renk ve modelleri ile müşterilerin beğenisine sunulan bellona 2014 köşe takımı modelleri son derece rahat ve zarif görünmektedir. Siyahın ve beyazın hakim olacağı köşe takımı tercih edilirse farklı bir renk uyumu yakalanıp isminden söz ettirebilecekken, morlar- yeşiller- sarılar tercih edilecek olursa da odalarda bahar havası yaşanacaktır.

Köşe takımı seven ev sakinleri, genellikle rahatına düşkün ve modern çizgilerin takipçisi kişilerdir. Bu beğeniye kulak veren bellona mobilya 2014 dekorasyon için kolları sıvamış ve ortaya şahane ürünler çıkarmıştır. Bellona 2014 köşe takımlarına bakmadan bu seçimlerin yapılması doğru olmayacaktır!
 


 
bellona-bolivya-kose-takimi
 

Bolivya Köşe Takımı

 
Sütlü kahveye ne dersiniz ?? Yumuşacık bir kahverenginin hakim olduğu Bolivya Köşe Takımı, abartıdan uzak ve her yönüyle evinizde rahat etmenizi sağlayacak biçimde tasarlanmıştır. Bolivya, konsept bütünlüğü içinde uygulanan deri birlikteliğiyle evinizde kalitenin simgesi olacak.
 


 
bellona-karla-s-kose-takimi
 

Karla S Köşe Takımı

 
Keyif için ideal.. Köşe takımlarına ayrı bir yorum katan Karla Köşe Takımı, rahatına düşkün olanların keyfini perçinliyor. Evlerin yeni gözdesi Karla Köşe Takımı ile ev hayatını bütün konforuyla yaşayacaksınız.
 


 
bellona-kolin-kose-takimi
 

Kolin Köşe Takımı

 
Evlere yeni bir doku… Renklerindeki yumuşaklık ve fonksiyonelliği ile her eve yeni bir hava katan Kolin Takım, deri detayları ile de evlerin yenilenmesine katkıda bulunuyor.
 


 
bellona-lavida-kose-takimi
 

Lavida Köşe Takımı

 
Beyazın tazeliğini yaşayacaksınız Her eve uyum sağlayan bu yeni takım ile beyazın tazeliğini yaşarken renklerin uyumuna adapte olacaksınız.
 


 
bellona-lavida-s-kose-takimi
 

Lavida S Köşe Takımı

 
Evinize yeni bir dokunuş! Kahve deri fitilleri ile detaydan gelen şıklığı evlere taşıyan takım, şık ve iddialı bir duruş sergiliyor.
 


 
bellona-levante-kose-takimi
 

Levante Köşe Takımı

 
Çiçekler sundum sana! Bahar gibi capcanlı, çiçekli ve renkli kumaşı, spor çizgisi, yatak olabilme fonksiyonuyla, Levante Köşe Takımı hayal kadar güzel.
 


 
bellona-luna-kose-takimi
 

Luna Köşe Takımı

 
Yumuşak bir dokunuş Sütlü kahvenin soft hazzını veren Luna Köşe Takımı, rengi, detayları ve yumuşak dokusu ile her evin konfor ihtiyacını karşılıyor.
 


 
bellona-modena-kose-takimi
 

Modena Köşe Takımı

 
İki renk şıklık… Yatak ve sandık olabilme özelliklerine sahip Modena Köşe Takımı, L oturma düzeniyle size daha fazla rahat alan imkânı sunuyor. Kahve ve beyaz kombinasyonunun hakim olduğu takımda uyum ve görsellik ön planda.
 


 
bellona-moon-kose-takimi
 

Moon Köşe Takımı

 
Daha fazla hareket özgürlüğü… Yumuşacık kumaşı ve renkleriyle sade bir tasarıma sahip Moon Koltuk Takımı, “Zero Wall” özelliği sayesinde, duvara sıfır yanaştırılıp, öne çekmeden, olduğu yerde açılabiliyor ve evlerde konuklar için ekstra yatak ihtiyacını karşılıyor.
 


 
bellona-senfoni-kose-takimi
 

Senfoni Köşe Takımı

 
Çok yönlü bir güzellik… Köşesinde öyle sessizce durduğunu zannetmeyin. Öyle çok mahareti var ki şaşırırsınız. Led aydınlatmalı, tek ya da çift yan sehpa alternatiflerinden tutun da yatak olabilme özelliğine kadar pek çok yönden evinizde olması keyif verir.
 


 
Bir önceki yazımız olan 2014 Bellona Yemek Odası Modelleri başlıklı makalemizde Bellona Yamek Odası Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir…
 

Bir önceki yazımız olan 2014 Bellona Yemek Odası Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Bellona yemek odası modelleri, Bellona Mobilya ve Bellona yemek odası modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Konular

2015 Tek Kişilik Yatak Modelleri

2015 Tek Kişilik Yatak Modelleri

Birçoğumuz ailemizden ayrıyız. Kimimiz aynı şehirde farklı evlerde yaşıyoruz kimimiz farklı şehirlerde gurbet ellerdeyiz. Hayat...

2015 Mutfak Dolabı Modelleri

2015 Mutfak Dolabı Modelleri

Mutfak evde en çok vakit geçirilen mekânlardır. Bu nedenle dekorasyonu son derece önemlidir. Bu dekorasyon...

Yatak Odası İçin Asma Tavan Modelleri

Yatak Odası İçin Asma Tavan Modelleri

Ev dekorasyonunun artık olmazsa olmazı haline gelen gergi tavan geleneği günden güne gelişerek ilerliyor. Her...

Genç Odası İçin Çalışma Masası Modelleri

Genç Odası İçin Çalışma Masası Modelleri

Gençler için tasarlanmış çalışma masaları hem kullanışlı olmalı hem çocuğunuzun sağlığı açısından düşünülmelidir. Kaliteli sağlam...

Lazzoni Şifonyer Modelleri

Lazzoni Şifonyer Modelleri

Şıklık ve kalite denilince akla gelen lazzoni markası yatak odalarında kullanışlı modelleri ile yatak odanızın...

Yukarı
Devamını oku:
tas-desenli-ev-dekorasyonu
Taş Desenli Ev Dekorasyon Fikirleri

Hızlı gelişen bir çağdayız her yıl yeni ev dekorasyonu ortaya çıkıyor bazen eskiyi yeniyle karıştırıp yeni yenidünyaların kapıları açılıyor bize...

Kapat
|