EVDEMOB

2016 Avonsofa Mobilya Tv Üniteleri ve Fiyatları

TV Üniteleri

Renkli, modern, şık ve bütünlüğüyle kendine hayran bırakan tv ünitelerimize buradan göz atabilirsiniz. Evinizde televizyonunuz sadece bir yerde dursun istemiyorsanız tv’nizi bütünleyecek bir duvar ünitesi ile keyfinize keyif katarken evinizide daha şık hale getirebilirsiniz.

2014 yılınına girdiğimiz ilk ayın ardından birbirinden şahane modern tv ünitelerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz arkadaşlar. Bu sayfamızda belkide adını bir çoğunuzun ilk defa duyduğu Avonsofanın TV  ünitelerini fiyatları ile birlikte detaylı bir şekilde inceliyoruz…

(Bu yazı ziyaretçilerimizi bilgilendirme amaçlı yazılmış olup, yazının yayınlandığı tarihten sonra fiyatlarda değişiklik olmuş olabilir. Güncel fiyat bilgileri için Avonsofa Mobilya Mağazalarını aramanızı tavsiye ederiz.)

 

avonsofa-mobilya-allegro-tv-unitesi

ALLEGRO TV ÜNİTESİ

Allegro Tv ünitesi gerçek lake boya ve ceviz kaplamadan yapılmıştır. Yerden yüksekliği sayesinde altı kolayca temizlenebilir.

Sadece alt üniteden oluşan bu ürünümüz tv’nizi üzerine koyduğunuzda şık bir görüntü oluştururken çekmeceleri ve göz bölümlerine diğer aksesuarlarınızı koyarak dağınıklığı ortadan kaldırabilirsiniz.

 

avonsofa-mobilya-hitit-tv-unitesi

HİTİT TV ÜNİTESİ

Hitit tv ünitesinde kahverengi renklerinin uyumu yakalanmış olup evinizin şıklığına eşlik edecektir. Rafları ve dolapları ile aksesuar ve eşyalarınızıda tv ünitesinize koyabilirsiniz.

 

avonsofa-mobilya-damla-tv-unitesi

DAMLA TV ÜNİTESİ

Damla tv ünitesi bir adet Tv ünitesi ve iki adet vitrinle kombin edilmiş bir duvar ünitesidir. Tv üniteniz sadece televizyonunuzu değil kitaplarını, aksesuarlarınızıda göstersin isterseniz Damla Tv ünitesi aradığınız gibi bir üründür.

 

avonsofa-mobilya-hilton-color-tv-unitesi

HİLTON COLOR TV ÜNİTESİ

Hilton Color tv ünitesi bir adet Tv ünitesi, bir adet vitrin ve bir adet kapaklı blok ile kombin edilmiş bir duvar ünitesidir. TV ünitenizin renkliliğine renklilik katmak için üretilmiş olan Hilton Color tv ünitesi kapaklı bölümü sayesinde fazla eşyalarınızı buraya koyabilirsiniz.

 

avonsofa-mobilya-leon-color-tv-unitesi

LEON COLOR TV ÜNİTESİ

Leon Color tv ünitesi renkli, eğlenceli ve bütün olarak üretilmiş bir tv ünitesidir. Kapaklı bölümleri ve raflarına diğer eşyalarınızı koyarak yerden tasaruf sağlayabilirsiniz.

 

avonsofa-mobilya-city2-tv-unitesi

CİTY 2 TV ÜNİTESİ

City 2 tv ünitesi bir adet tv ünitesi olarak kahverengi ve cappuccino renklerinin kombini ile üretilmiştir. Tv ünitenizde televizyonunuz haricinde kitaplarınız, aksesuarlarınızıda bu üniteye koyarak herşeyin düzenli olmasını sağlayabilirsiniz.

 

avonsofa-mobilya-city-tv-unitesi

CİTY TV ÜNİTESİ

City tv ünitesinde kahverengi ve cappucino renklerinin uyumu yakalanmış olup evinizin şıklığına eşlik edecektir.

 

avonsofa-mobilya-vienna-tv-unitesi

VİENNA TV ÜNİTESİ

Vienna tv ünitesi gerçek lake boya ve ahşaptan üretilmiş olan bütün bir duvar ünitesidir. Çekmece ve rafları ile tv ünitenizin şıklığı göz kamaştırıcı hale getirilmiştir.

 

avonsofa-mobilya-hilton-tv-unitesi

HİLTON TV ÜNİTESİ

Hilton tv ünitesi bir adet tv ünitesi, bir adet vitrin ve bir adet kapaklı blok bölmeden oluşan bir duvar ünitesidir.

Beyaz lake boyanın yanında çekmecelerdeki ahşap görünüm ile farklı bir hava katılmış olan Hilton tv ünitesi evinizde farklılığını gösterecektir.

 

avonsofa-mobilya-tutku-tv-unitesi

TUTKU TV ÜNİTESİ

Tutku tv ünitesi, high gloss malzemeden yapılmış bütün bir tv ünitesidir. Kendine ait olan bütün vitrini, çekmeceleri ve rafları ile bütünlüğü sağlanmıştır.

 

avonsofa-mobilya-lego2050-tv-unitesi

LEGO 2050 TV ÜNİTESİ

Lego 2050 tv ünitesi, bir adet Tv ünitesi, bir adet vitrin, bir adet üst çekmecelik ve bir adet dolapla kombin edilmiş bir duvar ünitesidir. Tv üniteniz istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

 

avonsofa-mobilya-madrid-tv-unitesi

MADRİD TV ÜNİTESİ

Madrid tv ünitesi gerçek lake boyadan üretilmiş farklı bir kombinasyon ile oluşturulmuş bir duvar ünitesidir. Madrid tv ünitesi ile tv ünitenizi sadece bir ünite olarak değil pek çok bölmesi sayesinde diğer eşyalarınızı saklayabileceğiniz şık bir aksesuar olarak görebilirsiniz.

 

avonsofa-mobilya-lotus-tv-unitesi

LOTUS TV ÜNİTESİ

Lotus tv ünitesi, kendine has tarzı ile oluşturulan bütün bir tv ünitesidir. Kendine ait olan bütün vitrini, çekmeceleri ve rafları ile bütünlüğü sağlanmıştır.

 

avonsofa-mobilya-etna-tv-unitesi

ETNA TV ÜNİTESİ

Etna tv ünitesi, bir adet Tv ünitesi ve iki adet vitrinle kombin edilmiş bir duvar ünitesidir. Tv üniteniz sadece televizyonunuzu değil kitaplarını, aksesuarlarınızıda göstersin isterseniz Etna Tv ünitesi aradığınız gibi bir üründür.

 

avonsofa-mobilya-lines-duvar-unitesi

LİNES DUVAR ÜNİTESİ

Lines Tv ünitesi gerçek lake boya ve yonga levhadan üretilmiştir.. Yerden yüksekliği sayesinde altı kolayca temizlenebilir.

 


Bir önceki yazımız olan 2016 İstikbal Mobilya Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Benzer Konular

Kir Göstermeyen Koltuk Renkleri

Kir Göstermeyen Koltuk Renkleri

Ev dekorasyonunun en önemli mobilyaları tabiki koltuklar. Oturma odalarının, salonların, mutfakların, yatak odalarının ve hatta...

Doğal Mutfak Dekorasyonu Fikirleri

Doğal Mutfak Dekorasyonu Fikirleri

Mutfaklar, doğanın bize sunduğu en güzel yiyecekleri hazırladığımız temel ihtiyaçların en önemlisi olan beslenme ihtiyacının...

Dar ve Uzun Salonlar İçin Dekorasyon Önerileri

Dar ve Uzun Salonlar İçin Dekorasyon Önerileri

Insanlık tarihindeki mimari yapılara baktığımızda net bir şekilde bir plan ve sistem görürüz. En eski...

İstikbal Mobilya Modelleri ve Fiyatları

İstikbal Mobilya Modelleri ve Fiyatları

Her evin vazgeçilmezleri olan mobilyalar İstikbal mobilya sayesinde farklı modeller ile karşınıza geliyor. Sizde farklı...

2016 İstikbal Mobilya Modelleri

2016 İstikbal Mobilya Modelleri

Evlenecekseniz yada evinizi yenilemeyi düşünüyorsanız yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak 2016 istikbal mobilya modellerini görmenizi tavsiye ediyoruz....

Yorum Yazın
Yukarı
Devamını oku:
Minimalist Dekorasyon Tarzının Püf Noktaları

Yaşama alanınızda hacimli ve gösterişli mobilyalar, ağır perdeler, klasik avizeler değil yeterli miktarda sade tasarımlı mobilyalar, bolca boş alan, modern...

Kapat